Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю".

Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та України з проханням "зупинити своїх політиків" і "не дати розв'язати війну". Про це він говорив під час виступу на жіночому форумі "За Білорусь" ввечері в четвер, 17 вересня, передають Патріоти України із посиланням на БЕЛТА.

"Ми розуміємо, що в їхньому арсеналі залишилося зовсім небагато прийомів, перш ніж розв'язати гарячу війну. Тому ми змушені відвести війська з вулиць, як я вже говорив, половину армії поставити під рушницю, і закрити державний кордон із Заходом. Перш за все з Литвою і Польщею. Ми змушені посилити державний кордон, на превеликий жаль, з нашою братньою Україною", – заявив Лукашенко.

Також він повідомив, що в зв'язку з "гострою ситуацією" буде проведено другий етап військових білорусько-російських навчань "Слов'янське братство". "Я змушений в останні дні разом з президентом Росії і міністром оборони відбудувати загальний захист Союзної держави", – сказав Лукашенко.

Говорячи про вибори президента в Білорусі, Лукашенко заявив, що "ми провели вибори за Конституцією і не потребуємо ніякого визнання". "Вибори відбулися, і вони законні", – стверджував Лукашенко, додавши, що "ми не станемо на коліна, навіть якщо залишимося наодинці".

Пристрасті за одним високопоставленим лейтенантом: Після публікації Pandora Papers НАЗК перевірило декларацію голови СБУ Баканова

п’ятниця, 3 грудень 2021, 21:05

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснило повну перевірку декларації глави Служби безпеки України Івана Баканова та не встановило необґрунтованих активів або ознак незаконного збагачення, повідомили у прес-службі СБУ, зазнача...

Чи буде розмова Зеленського із Путіним?: "Свобода слова Савіка Шустера" (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 20:45

Також гостями програми стануть: голоси партії Голос Кіра Рудік, нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич, журналісти Дмитро Гордон та Юрій Бутусов та інші. Також буде пряме включення матері Саакашвілі Гіулі Аласанії.