Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю".

Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та України з проханням "зупинити своїх політиків" і "не дати розв'язати війну". Про це він говорив під час виступу на жіночому форумі "За Білорусь" ввечері в четвер, 17 вересня, передають Патріоти України із посиланням на БЕЛТА.

"Ми розуміємо, що в їхньому арсеналі залишилося зовсім небагато прийомів, перш ніж розв'язати гарячу війну. Тому ми змушені відвести війська з вулиць, як я вже говорив, половину армії поставити під рушницю, і закрити державний кордон із Заходом. Перш за все з Литвою і Польщею. Ми змушені посилити державний кордон, на превеликий жаль, з нашою братньою Україною", – заявив Лукашенко.

Також він повідомив, що в зв'язку з "гострою ситуацією" буде проведено другий етап військових білорусько-російських навчань "Слов'янське братство". "Я змушений в останні дні разом з президентом Росії і міністром оборони відбудувати загальний захист Союзної держави", – сказав Лукашенко.

Говорячи про вибори президента в Білорусі, Лукашенко заявив, що "ми провели вибори за Конституцією і не потребуємо ніякого визнання". "Вибори відбулися, і вони законні", – стверджував Лукашенко, додавши, що "ми не станемо на коліна, навіть якщо залишимося наодинці".

Хіти тижня. "Кака разница?!": Тимчасовий "міністр-плагіатор" скасував обов’язкове ЗНО з української мови та літератури

середа, 21 жовтень 2020, 19:30

Міністерство освіти скасувало обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Про це повідомляє народний депутат Володимир В’ятрович, зазначають Патріоти України. . У 2021 році складати цей тест будуть тільки абітурієнти, які вступають на гуманітарн...

"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...