Хіти тижня. На грані: Росія завдала нового удару по Білорусі

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ зажадала перевірити 36 білоруських компаній, які здійснюють незаконні поставки своєї продукції у Росію, повідомляють Патріоти України.

З відповідною вимогою російське відомство звернулося до Федеральної податкової служби, йдеться на офіційному сайті Россільгоспнагляду.

За інформацією російського відомства, 36 компаній із Білорусі поставляли продукцію у Росію, використовуючи схему "помилкового транзиту" в Казахстан і Киргизстан.

"Згідно з діючими правилами, у випадках перевантаження транзитних товарів, ветеринарна служба Білорусі зобов'язана інформувати про це Россільгоспнагляд, чого зроблено не було. Відповідно, транзит неможливо визнати законним", – йдеться у повідомленні.

Крім того, Россільгоспнагляд має намір провести власне розслідування всього ланцюга пересування білоруської продукції. За результатами перевірок буде вжито відповідних заходів.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...