Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України.

Для загиблих під час війни виділено величезну ділянку, що прилягає до території міського цвинтаря.

Зазначається, що на цій землі можна розмістити не менше тисячі тіл, загиблих на війні. Деяким департаментам будуть доступні додаткові повноваження, які будуть потрібні для поховання загиблих.

«Центр з захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій» і УМВС РФ в Череповці спільно з «Відділом організації медичної допомоги по місту Череповцю» проводитимуть документальне оформлення виявлених трупів, організовувати їх ідентифікацію, впізнання, оформляти документи по факту і місця виявлення трупа. Санітарні функції буде здійснювати Росспоживнагляд, обробку і поховання - Департамент ЖКГ», – йдеться у постанові.

Новина викликала широкий резонанс в ЗМІ. У мерії Череповця прокоментували цю новину.

«У кожному місті є нормативні документи, які регламентують дії в умовах природних або техногенних надзвичайних ситуацій, в тому числі, і під час військових дій. Виконання постанови зовсім не означає, що ми готуємося до військових дій», - сказано в офіційному коментарі мерії Череповця.

З архіву ПУ. Істерика "слуг" Коломойського: Ткаченко закликав "Слуг народу" до бойкоту ефірів Шустера через образу Дубінського

неділя, 16 травень 2021, 22:30

За словами скандального екс-керівника телеканалу "1+1", (під орудою котрого культивувався політичний треш Коломойського, тим же Дубінським), конкуренти з телеканалу Ахметова порушують стандарти журналістської етики. Депутат від "Слуги народу", голова К...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив