Хіти тижня. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку Лукашенка (відео)

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України.

Російські поп-співаки й співачки записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку позиції Лукашенка. Відео з’явилось у YouTube, передають Патріоти України.

Артисти позують на тлі білоруських вишиванок, співаючи при цьому: «Тут моє небо, мій дім, моє серце… /Я люблю всією душею землю свою». Микола Басков, Філіп Кіркоров, Олександр Буйнов, Аніта Цой та інші закликали білорусів «жити в мирі» та згадували про «лиха і незгоди», які пережив «наш народ» на тлі кадру церкви й таблички «1941-1945». Завершується кліп кадром з червоно-зеленим офіційним прапором республіки й гештегом: «Любимую не отдают».

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих

З архіву ПУ. Дайте скрепам корвалолу: Телепропагандисти Кремля влаштували істерику через мультфільм про повернення Кубані Україні (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 15:00

У мультфільмі в цікавому форматі демонструються злочини більшовиків проти України, а також боротьба патріотів проти них. На російському пропагандистському телебаченні викликав ажіотаж другий епізод стімпанк-мультфільму “Воля” про історію України. Найбі...