Хіти тижня. На засіданні ООН скандальна запроданка Монтян верещала про "злочини" Києва та ЗСУ

Росія для доповіді на засіданні Ради Безпеки ООН запросила скандального українського юриста Тетяну Монтян, яка захищала російських окупантів і перекладала провину за ситуацію на Київ, зазначають Патріоти України.

Монтян говорила у відеорежимі російською мовою. Вона повторювала риторику Москви, звинувачуючи Київ у невиконанні Мінських домовленостей. На її думку, Україна нібито і не думала цього робити.

Кілька разів Монтян повторила слова “держпереворот” і “Майдан”. Також юрист не упустила можливості поскаржитися на те, що Київ не хоче розмовляти з “квазіреспубліками”.

“Вона (українська влада – ред.) не хоче розмовляти з суспільством навіть всередині України. Люди, які не збираються в Європу, НАТО, не підтримують “держпереворот”, хочуть жити в мирі з Росією і всіма іншими країнами, вони не те щоб не представлені в українській політиці, вони переслідуються”, – заявила Монтян.

За її словами, одного з її клієнтів звинуватили в держзраді після того, як він нібито просто написав, що проти війни на Донбасі. Юрист запевнила, що сама вона також “незаслужено” потрапила в “Миротворець”, тому що вона просто пішла “на зустріч з одним із командирів бойовиків”.

Нардеп Ірина Геращенко закликала ООН і СБУ негайно відреагувати на “гібридну зброю, застосовану проти України на найвищому міжнародному майданчику в Радбезі ООН”. Вона заявила, що Монтян на весь світ брехала про “злочини ЗСУ”, а також про “вбивства фашистами жителів Донбасу”.

Геращенко додала, що росіяни представили Монтян як громадську активістку і всі, хто виступав після неї, дякували «громадській активістці» за виступ.

“Питання до української влади і дипломатії – ви збираєтеся зупиняти ці інформаційні

Чи погодиться Україна на посередництво Китаю в закінченні війни: Резніков назвав умови

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Україна готова прийняти Китай як посередника у мирних переговорах щодо закінчення війни лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити Росію звільнити усі захоплені нею території. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню...

Дуже бояться партизан: ФСБ завезла до Мелітополя загони навчених шпигунів, - мер

понеділок, 5 червень 2023, 13:23

До Мелітополя прибули шпигуни від російської ФСБ, які вишукують патріотично налаштованих громадян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України. За його словами, ФСБ завезла у Мелітополь загони навчених шпигунів."...