Хіти тижня. "Началась примерно за 100 тысяч лет до нашей эры": Мережу насмішила презентація підручника з "історії ЛНР" у Луганську (фото)

На окупованій території Луганської області, де нещодавно гірники відмовлялися підніматися з шахт, протестуючи проти закриття підприємства, презентували підручник з історії, в якому говориться, що «історія ЛНР» почалася близько 100 тисяч років до нашої ери, повідомляють Патріоти України.

«Как перестать орать? „ЛНР“ презентовали новый учебник „История ЛНР с древнейших времен и до наших дней“. „История нашего отечества началась примерно 100 тысяч лет до нашей эры“, — рассказали авторы учебника на презентации», — пише користувач в соцмереж Руслан Благой.

Ця «історична» тема стала предметом активного обговорення в соціальних мережах.


На лівійську авіабазу прибули російські винищувачі, - американські військові

середа, 27 травень 2020, 23:51

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів ле Дріан зазначив в середу, що ситуація в Лівії викликає велике занепокоєння, і попередив, що в країні повторюється сирійський сценарій. Російські військові на винищувачах МіГ-29 і Су-24 прибули на лівійську аві...

Шредер дарма старався: Меркель виступила за збереження санкцій проти Росії

середа, 27 травень 2020, 23:15

За словами Ангели Меркель, порушення фундаментальних правил міжнародного права необхідно називати своїми іменами. Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що політику санкцій щодо Російської Федерації необхідно зберегти. При цьому вона додала, що діал...