Хіти тижня. "Началась примерно за 100 тысяч лет до нашей эры": Мережу насмішила презентація підручника з "історії ЛНР" у Луганську (фото)

На окупованій території Луганської області, де нещодавно гірники відмовлялися підніматися з шахт, протестуючи проти закриття підприємства, презентували підручник з історії, в якому говориться, що «історія ЛНР» почалася близько 100 тисяч років до нашої ери, повідомляють Патріоти України.

«Как перестать орать? „ЛНР“ презентовали новый учебник „История ЛНР с древнейших времен и до наших дней“. „История нашего отечества началась примерно 100 тысяч лет до нашей эры“, — рассказали авторы учебника на презентации», — пише користувач в соцмереж Руслан Благой.

Ця «історична» тема стала предметом активного обговорення в соціальних мережах.


Навіть Німеччина не проти: Через Україну Росію можуть відключити від SWIFT

середа, 14 квітень 2021, 19:16

Під час чергової сесії Європарламенту, яка проходитиме з 26 по 29 квітня, європарламентарі обговорять і приймуть спеціальну резолюцію про агресивну політику Кремля щодо України. Про це заявив депутат Європарламенту (ЄП) від Литви, колишній прем'єр-міні...

Сергій Притула розповів, як Кіра Рудик "бортонула" його в "Голосі"

середа, 14 квітень 2021, 19:10

Хто б міг подумати, що через пів року після парламентських виборів, на чолі "партії надії" опиниться невідома широкому загалу особа, котра після відставки Вакарчука рішуче прибере владу до своїх рук, розганяючи незгодних не зважаючи на авторитет. Голов...