Хіти тижня. "Надежда КГБ": У мережі показали невідоме фото молодого Ху*ла

Венедиктов вирішив показати фотографію молодого Путіна після гучного скандалу, який в Росії вже називають конституційним переворотом.

В інтернеті з'явилася невідома фотографія російського президента Володимира Путіна в молодості. Цей знімок раніше ніде не публікувався і з'явився в інтернеті завдяки публікації головного редактора радіостанції "Ехо Москви" Олексія Венедиктова яку він зробив на своїй сторінці в соціальній мережі, передають Патріоти України.
Венедиктов вирішив показати фотографію молодого Путіна після гучного скандалу, який в Росії вже називають конституційним переворотом (Кремль за допомогою Думи вирішив обнулити всі терміни Володимира Путіна і дозволити йому балотуватися на пост президента знову, в 5-й раз за рахунком). Фотографії молодого Путіна Венедиктов супроводив символічним написом "Обнулив", натякаючи на виниклий скандал.
На знімку російський президент Володимир Путін стоїть в сорочці з розстебнутими гудзиками і зловісним поглядом дивиться в кадр.При цьому росіяни в соціальних мережах активно коментують фотографію: велика частина коментарів носить критично гострий характер.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...