Хіти тижня. Наєв зробив важливу заяву щодо можливого вторгнення російських військ

Інформацію про стан Збройних сил РФ, їх наявність, скупчення і збільшення чисельності в Києві отримують в щоденному режимі.

Сергій Наєв. Фото: Голос.

Українські військові не бачать безпосередньої загрози вторгнення російської армії на територію нашої країни найближчим часом, проте армія готується до будь-яких сценаріїв. Про це в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв, повідомляють Патріоти України.

Так, були посилені всі види розвідки для отримання інформації про стан і характер дій Збройних сил Росії. Це означає, що інформацію про стан Збройних сил РФ, їх наявність, скупчення і збільшення чисельності в Києві отримують в щоденному режимі. Виходячи з цієї інформації Збройні сили України відпрацьовують плани реагування на всі військові загрози з боку Росії, в т. числі на кримському напрямку, констатував Наєв.

"Надзвичайно стурбовані": МЗС України вперше прокоментувало вибори в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 22:59

У МЗС наголосили, що Україна вважає Білорусь особливо близькою країною і готова докласти усіх зусиль, щоб допомогти їй пройти складний етап історії. МЗС України заявило, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Білорусі не викликають довір...

Білоруський журналіст заявив про присутність сербських військових у Мінську та Бресті (фото)

субота, 15 серпень 2020, 22:22

Міноборони Білорусі пояснило, що військові з Сербії прилетіли 10 серпня на Армійські міжнародні ігри.​. Він також опублікував фото, зроблені в Мінську та Бресті, на яких нібито зафіксовані бійці Сербського підрозділу спеціальних операцій. "Я провів нев...