Хіти тижня. Наєв зробив важливу заяву щодо можливого вторгнення російських військ

Інформацію про стан Збройних сил РФ, їх наявність, скупчення і збільшення чисельності в Києві отримують в щоденному режимі.

Сергій Наєв. Фото: Голос.

Українські військові не бачать безпосередньої загрози вторгнення російської армії на територію нашої країни найближчим часом, проте армія готується до будь-яких сценаріїв. Про це в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв, повідомляють Патріоти України.

Так, були посилені всі види розвідки для отримання інформації про стан і характер дій Збройних сил Росії. Це означає, що інформацію про стан Збройних сил РФ, їх наявність, скупчення і збільшення чисельності в Києві отримують в щоденному режимі. Виходячи з цієї інформації Збройні сили України відпрацьовують плани реагування на всі військові загрози з боку Росії, в т. числі на кримському напрямку, констатував Наєв.

Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

вівторок, 2 березень 2021, 13:45

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посил...

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...