Хіти тижня. Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов

Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на запитання ведучих, гостей і навіть глядачів каналу.

До цього він надсилав на месенджер, так і не розкривши таємницю своєї особистості.

Зокрема, пранкер пообіцяв передати спецслужбам пристрої, які він використовував, щоб ті могли притягти до відповідальності фігурантів його записів.

«Я готовий передати пристрої в якості доказу автентичності», - відповів пранкери, підкресливши, що вони здатні зламувати внутрішні чати всіх без винятку політичних сил.

«Я присутній у всіх чатах, включаючи Офіс президента. Немає такої програми, яка могла б мені протистояти. Це мій стартап», - похвалився знаменитий провокатор.

Саме ця заява викликала найбільше обурення користувачів мережі.

Відомий журналіст Наталя Лігачова запропонувала СБУ звернути нарешті увагу на пранкера, який фактично зізнався в кіберзлочині, що можуть відбитися на національній безпеці.

«Якобы Джокер заявил: мол, сегодня в стране эпоха фарса, но скоро она закончится. Любой простой гражданин может воспринимать это как прямую угрозу своей в том числе жизни», - написала журналіст в Facebook.

Україна оскаржила обрання росіянина Толстого віце-президентом ПАРЄ

понеділок, 27 січень 2020, 15:56

Українська делегація в ПАРЄ не відступає від своєї позиції: росіянам в організації не місце. Саме тому українці вже оскаржили повноваження російської делегації в ПАРЄ загалом і обрання віцепрезидентом організації росіянина Петра Толстого зокрема. Про т...

Хіти тижня. "Дали добро на войнушку": Терористи "ДНР" повідомляють про дозвіл стріляти по позиціях ЗСУ

понеділок, 27 січень 2020, 15:30

Кілька годин тривав артилерійський бій біля Донецька, розриви були настільки гучні, що їх чули навіть у «тихому» Калінінському районі міста. За їх повідомленнями, офіційно у всіх джерелах пишуть про обстріл українськими військовими селища Спартак, аеро...