Хіти тижня. Налякав загал новими одкровеннями: Скандальний пранкер "Джокер" виступив на каналі Медведчука з гучними заявами

Зломник виявив готовність передати СБУ своє знаряддя для проникнення в онлайн листування задля підтвердження автентичності скандальних розмов

Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір NEWSONE, у програмі «Протистояння» він відповів на запитання ведучих, гостей і навіть глядачів каналу.

До цього він надсилав на месенджер, так і не розкривши таємницю своєї особистості.

Зокрема, пранкер пообіцяв передати спецслужбам пристрої, які він використовував, щоб ті могли притягти до відповідальності фігурантів його записів.

«Я готовий передати пристрої в якості доказу автентичності», - відповів пранкери, підкресливши, що вони здатні зламувати внутрішні чати всіх без винятку політичних сил.

«Я присутній у всіх чатах, включаючи Офіс президента. Немає такої програми, яка могла б мені протистояти. Це мій стартап», - похвалився знаменитий провокатор.

Саме ця заява викликала найбільше обурення користувачів мережі.

Відомий журналіст Наталя Лігачова запропонувала СБУ звернути нарешті увагу на пранкера, який фактично зізнався в кіберзлочині, що можуть відбитися на національній безпеці.

«Якобы Джокер заявил: мол, сегодня в стране эпоха фарса, но скоро она закончится. Любой простой гражданин может воспринимать это как прямую угрозу своей в том числе жизни», - написала журналіст в Facebook.

Ще крок до "кривавої бані": У Гомелі під час розгону протесту у Лукашенка відкрили автоматну пальбу

неділя, 27 вересень 2020, 21:24

Карателі застосовують проти народу все більш жорсткі заходи, намагаючись збити протест. Однак їх жорстокість не встигає за ростом народного гніву. Пекельні перегони "хто кого пересилить" тривають. У Гомелі під час розгону акції протесту силовики застос...

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення силовим шляхом»: Експерти України, Росії, США підсумовують «Об’єднані зусилля-2020»

неділя, 27 вересень 2020, 21:12

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення територій силовим шляхом»: Експерти підсумовують маневри «Об’єднані зусилля-2020». Завершились військові навчання України та країн-учасниць НАТО «Об’єднані зусилля-2020», які трив...