Хіти тижня. "Нам его сегодня не хватает!": Нардеп Кива розмістив у соцмережі зображення Сталіна

Вчинені представником влади, подібні діяння тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Ілля Кива. Фото: 24 канал.

Народний депутат Ілля Кива розмістив у соціальній мережі зображення диктатора радянських часів Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook депутат оприлюднив колаж з зображенням Сталіна та цитатою із його промови, у якій йдеться, що американці "будуть насилати мори та епідемії" на інші країни. До колажу Кива написав: "Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок у нашій країні!".

Нагадаємо, що ст. 6 закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" передбачає відповідальність за порушення норм цього закону щодо заборони пропаганди комуністичного і нацистського режимів. Згідно з поясненням на сайті поліції, законом заборонено публічне використання зображень партійних та радянських керівників, комуністичних гасел та цитат.

Покарання щодо порушення цього закону міститься у ст. 436-1 Кримінального кодексу України: "1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. 2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої".

Венедіктова заблокувала розслідування проти заступника Арахамії, якого підозрювали у хабарництві, - "Схеми"

четвер, 1 жовтень 2020, 0:22

Журналісти з'ясували, що заступник голови фракції СН Халімон минулого літа провів ряд зустрічей з чернігівським аграрним бізнесменом, колишнім депутатом Олегом Дмитренком. Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заблокувала розслідування щодо народного ...

Хіти тижня. Війна за Нагірний Карабах: Вірменські війська контратакували азербайджанську армію, з обох боків великі втрати

середа, 30 вересень 2020, 23:55

Також повідомляється, що військові Азербайджану знищили 22 танки, 15 зенітно-ракетних комплексів «ОСА», 18 безпілотників, вісім артилерійських установок і три склади боєприпасів противника на різних напрямках. . У Міноборони Азербайджану додали, що пі...