Хіти тижня. "Нам его сегодня не хватает!": Нардеп Кива розмістив у соцмережі зображення Сталіна

Вчинені представником влади, подібні діяння тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Ілля Кива. Фото: 24 канал.

Народний депутат Ілля Кива розмістив у соціальній мережі зображення диктатора радянських часів Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook депутат оприлюднив колаж з зображенням Сталіна та цитатою із його промови, у якій йдеться, що американці "будуть насилати мори та епідемії" на інші країни. До колажу Кива написав: "Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок у нашій країні!".

Нагадаємо, що ст. 6 закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" передбачає відповідальність за порушення норм цього закону щодо заборони пропаганди комуністичного і нацистського режимів. Згідно з поясненням на сайті поліції, законом заборонено публічне використання зображень партійних та радянських керівників, комуністичних гасел та цитат.

Покарання щодо порушення цього закону міститься у ст. 436-1 Кримінального кодексу України: "1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. 2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої".

Не Дніпро і не Харків: Клімкін назвав наступну після Донбасу ціль Путіна в Україні (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 14:58

Перш за все російський президент мріє про контроль над Чорним морем. Країна-агресор Росія на чолі з президентом Володимира Путіна прагне захопити не тільки східні області України, що робить нині на Донбасі. Наступною ціллю російського лідера має стати ...

Хіти тижня. На озброєння ЗСУ прийнято нову КШМ К-1450 від "Телекарт-Прилад" (фото, відео)

неділя, 5 квітень 2020, 14:00

КШМ К-1450 - бойова броньована колісна машина, призначена для управління військами та організації зв'язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв'язку. На озброєння Збройних Сил Укр...