Хіти тижня. Намічається щось дуже погане: Горлівку заполонили терористи "ДНР"

Гібридна армія РФ, користуючись перемир'ям, стягує в окуповану Горлівку додаткові сили. Про це повідомляють масово в соцмережах місцеві жителі.

Про активність окупанта в Горлівці розповів в Twitter користувач @UA_horlivka, передають Патріоти України.

Перемир'я на Донбасі, по всій видимості, триватиме недовго. Терористи використовують затишшя, щоб наростити сили. Так, в окупованій Горлівці, в районі якої ще кілька тижнів тому велися запеклі бої, відзначена поява нових найманців "ДНР". "Горлівка. Збільшилася кількість "орків" у нас. На ринок ходять в цивільному. Живуть в занедбаних казармах зони ... Туди простягають електричний кабель", - розповів очевидець. Він уточнив, що мова йде про Калінінську виправно-трудову колонію №27."Де склади, по праву сторону, там порядок навели. Туди машини в'їжджають. А де казарми були - туди масово йдуть молоді люди слов'янської зовнішності з покупками. Мені здається, що це артилерія", - повідомив горлівчанин. Він повідомив, що туди, серед іншого, мотаються і фури.

Інформацію підтверджують і інші мешканці окупованої Горлівки. Вони відзначають, що помітили в даному районі нові не тільки "слов'янські" особи. По всій видимості, з РФ прибуло поповнення.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...