Хіти тижня. Нардепка, яка пропонує стерилізувати безробітних українців, потрапила в новий скандал (відео)

Раніше Третьякова заявила, що безробітні українки народжують "дітей низької якості", і, для боротьби з цим, запропонувала стерилізувати безробітних...

Галина Третьякова продемонструвала дивну реакцію на прохання журналістки прокоментувати її слова щодо "дітей дуже низької якості", яких народжують українці, щоб отримати допомогу. Народний депутат від партії "Слуга народу" нічого не сказала, а її прес-секретар просто закривала рот журналістці, і не давала поставити питання Третьяковій. Це добре видно на відео з її недавньої прес-конференції, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що Третьякову можуть звільнити з посади голови парламентського Комітету з соціальної політики за її висловлювання.

У Білорусі затримали 9 українців та побили фотокореспондента

середа, 12 серпень 2020, 12:14

Посольство України продовжує перевірку й відстеження ситуації і в разі появи нових даних інформуватиме додатково. У Білорусі під час акцій протесту побили українського фотокореспондента і затримали 9 громадян України. Про це йдеться у відповіді українс...

Хіти тижня. Білоруси відчули власну силу: У Борисові протестуючі змусили силовиків Лукашенка тікати (відео)

середа, 12 серпень 2020, 12:00

По різних містах країни другий вечір поспіль триває протистояння. У 140-тисячному райцентрі Мінської області мітінгарі змогли зайняти центр міста і прогнати загони міліції, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал nexta_live.