Хіти тижня. "Народна міліція" відправиться на Харків і Одесу: Журналіст розповів, чим можуть обернутися "договорняки" із Путіним для України

На Донбасі перестануть стріляти. Виборці Зе будуть щасливі. Ну, а чому б і ні?

Президент Зеленський підтвердив розгляд «формули Штайнмайера» на зустрічі лідерів держав «Нормандського формату». Коментуючи інформацію, журналіст Олександр Костюк зазначає, що в результаті реалізації цієї формули ми отримаємо нібито мир, передають Патріоти України.

Відразу починаючи з досягнення відповідних домовленостей між Зеленським і Путіним. На Донбасі перестануть стріляти. Виборці Зе будуть щасливі. Ну, а чому б і ні? Кремль війну там почав, йому дуже легко її припинити. Ось тільки один маленький момент: припинити рівно настільки, наскільки це потрібно Кремлю.

За словами Костюка, далі монобільшість в ВР слухняно приймає закон про вибори для ОРДЛО, вибори проводяться, вибирають зрозуміло кого - кого призначили з Кремля. Далі ОБСЄ і наша нова ЦВК вибори звичайно ж визнають і монобільшість в ВР слухняно проголосує за «особливий статус», який включає в себе «міліцію Донбасу». Ті ж підконтрольні РФ військові угруповання. Різниця тільки в тому, що вони відтепер будуть повністю легітимними, законними. Згідно прийнятих українською ВР законів. А ВР, обрана більшістю виборців, які можуть бути питання?
Журналіст додає, далі все за сценарієм Кремля: будь-які підконтрольні Кремлю «українські націоналісти» типу «Нацдружин» здійснюють «підступний напад на міліціонерів Донбасу». Розстрілюють їх, залишаючи візитки Яроша, Порошенка, Турчинова. У відповідь цілком легітимна, законна армія «міліціонерів Донбасу» вирушає на Харків, Одесу. Кремль буде розводити руками. В Україні абсолютно однозначно громадянська війна. Ось саме на такий період ми купуємо собі кремлівський «мир», який триватиме місяць, два, три... Тимчасовий «мир» в обмін на легітимізацію в Україні армії РФ. На період рівно від договорняка двох Володимирів і до легітимізації «народної міліції».

Хіти тижня. Скільки українців довіряють Зеленському і кого вважають кращим президентом: Соціологи оприлюднили дані (інфографіка)

понеділок, 25 травень 2020, 11:00

При цьому спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкова довіряють 25%, не довіряють – 33%, прем'єр-міністру Денису Шмигалю довіряють тільки 14%, а 39% – не довіряють. До всіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому співголові фракції ОПЗЖ Юрію ...

Хіти тижня. "Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 25 травень 2020, 10:00

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами. "Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю...