Хіти тижня. "Народна міліція" відправиться на Харків і Одесу: Журналіст розповів, чим можуть обернутися "договорняки" із Путіним для України

На Донбасі перестануть стріляти. Виборці Зе будуть щасливі. Ну, а чому б і ні?

Президент Зеленський підтвердив розгляд «формули Штайнмайера» на зустрічі лідерів держав «Нормандського формату». Коментуючи інформацію, журналіст Олександр Костюк зазначає, що в результаті реалізації цієї формули ми отримаємо нібито мир, передають Патріоти України.

Відразу починаючи з досягнення відповідних домовленостей між Зеленським і Путіним. На Донбасі перестануть стріляти. Виборці Зе будуть щасливі. Ну, а чому б і ні? Кремль війну там почав, йому дуже легко її припинити. Ось тільки один маленький момент: припинити рівно настільки, наскільки це потрібно Кремлю.

За словами Костюка, далі монобільшість в ВР слухняно приймає закон про вибори для ОРДЛО, вибори проводяться, вибирають зрозуміло кого - кого призначили з Кремля. Далі ОБСЄ і наша нова ЦВК вибори звичайно ж визнають і монобільшість в ВР слухняно проголосує за «особливий статус», який включає в себе «міліцію Донбасу». Ті ж підконтрольні РФ військові угруповання. Різниця тільки в тому, що вони відтепер будуть повністю легітимними, законними. Згідно прийнятих українською ВР законів. А ВР, обрана більшістю виборців, які можуть бути питання?
Журналіст додає, далі все за сценарієм Кремля: будь-які підконтрольні Кремлю «українські націоналісти» типу «Нацдружин» здійснюють «підступний напад на міліціонерів Донбасу». Розстрілюють їх, залишаючи візитки Яроша, Порошенка, Турчинова. У відповідь цілком легітимна, законна армія «міліціонерів Донбасу» вирушає на Харків, Одесу. Кремль буде розводити руками. В Україні абсолютно однозначно громадянська війна. Ось саме на такий період ми купуємо собі кремлівський «мир», який триватиме місяць, два, три... Тимчасовий «мир» в обмін на легітимізацію в Україні армії РФ. На період рівно від договорняка двох Володимирів і до легітимізації «народної міліції».

З архіву ПУ. "Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

субота, 19 червень 2021, 19:00

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк у червні 2020 року жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України. Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив пита...

"Дебильное недогосударство": Шарій образив Україну у відповідь на розслідування його фінансових махінацій

субота, 19 червень 2021, 18:44

Російський пропагандист Анатолій Шарій образив Україну. Коментуючи розслідування його фінансових махінацій в Україні, він написав образливі слова й цинічно заявив, щоб їх поширили. Це не перші висловлювання пропагандиста проти України. Адже він також б...