Хіти тижня. Народилась у селі на Чернігівщині: Вперше в історії в парламент США проходить українка (фото)

За Вікторію Спартц голоси віддали 187 000 виборців, але цифра буде змінюватися, так як підраховано 89% протоколів.

Вперше в історії в Палату представників Конгресу США була обрана українка за походженням. Уродженка села Носівка Чернігівської області Вікторія Спартц перемогла на виборах від 5 округу в штаті Індіана, повідомляють Патріоти України.

Як пише The New York Times, Спартц народилася в Україні за часів радянщини і використовувала свою історію, щоб потрапити в палату Конгресу. Спартц балотувалася від Республіканської партії і перемогла свою найближчу суперницю демократку Христину Хейл на 6 відсотків. За неї голоси віддали 187 000 виборців, але цифра буде змінюватися, так як підраховано 89% протоколів. Українка займе в Конгресі місце республіканки Сьюзен В. Брукс, яка вийшла на пенсію.

Спартц відкрито зверталася до виборців і попереджала їх про небезпеку соціалізму. Жінка переїхала в США 21 рік тому. В Україні вона закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У 2000-му році вона отримала американське громадянство. Після приїзду в Штати вона викладала в бізнес-школі Келлі Індіанського університету. Також вона обіймала посаду заступника голови Республіканської партії округу Гамільтон.

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...