Хіти тижня. Народилась у селі на Чернігівщині: Вперше в історії в парламент США проходить українка (фото)

За Вікторію Спартц голоси віддали 187 000 виборців, але цифра буде змінюватися, так як підраховано 89% протоколів.

Вперше в історії в Палату представників Конгресу США була обрана українка за походженням. Уродженка села Носівка Чернігівської області Вікторія Спартц перемогла на виборах від 5 округу в штаті Індіана, повідомляють Патріоти України.

Як пише The New York Times, Спартц народилася в Україні за часів радянщини і використовувала свою історію, щоб потрапити в палату Конгресу. Спартц балотувалася від Республіканської партії і перемогла свою найближчу суперницю демократку Христину Хейл на 6 відсотків. За неї голоси віддали 187 000 виборців, але цифра буде змінюватися, так як підраховано 89% протоколів. Українка займе в Конгресі місце республіканки Сьюзен В. Брукс, яка вийшла на пенсію.

Спартц відкрито зверталася до виборців і попереджала їх про небезпеку соціалізму. Жінка переїхала в США 21 рік тому. В Україні вона закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У 2000-му році вона отримала американське громадянство. Після приїзду в Штати вона викладала в бізнес-школі Келлі Індіанського університету. Також вона обіймала посаду заступника голови Республіканської партії округу Гамільтон.

Знайшли таксі і хутко зникли: Під Воронежем з ешелону втекли шестеро "мобіків"

неділя, 5 лютий 2023, 12:45

Шестеро російських мобілізованих втекли з військового ешелону у Воронезькій області. Через тих, хто втік, посилюють пости ДПС у Москві та Підмосков'ї, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", "мобіки" вийшли з поїзда...

"ЗСУ не відступають!": Пригожин поскаржився на жорстокі бої "до кінця" у Бахмуті

неділя, 5 лютий 2023, 12:24

Засновник російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин поскаржився на важкі бої у Бахмуті Донецької області. Він заявив, що українські військові б'ються "до останнього" та нікуди не відступають, передають Патріоти України. Так він відповів на запит ЗМІ про і...