
Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що готовий на радикальні заходи, щоб не допустити в місто паломників-хасидів через ситуацію з коронавірусом. За його словами, місто може виставити блокпости на в'їздах. Про це він заявив у відеозверненні у Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, йому надійшло запрошення на засідання державної комісії ТЕБ та НС, яка 11 серпня дозволила присутність в Умані від 5 до 10 тисяч паломників-хасидів. На сьогоднішньому засіданні комісія підтвердила рішення і заявила, що воно не підлягає коригуванню.
"Тому я готовий на радикальні заходи, але в рамках чинного законодавства. Ви пам'ятаєте, як це було, коли перекривалися блокпостами в'їзди на територію міста Умань. Це рішення може прийняти ТЕБ та НС міста Умані. Я хочу почути ваше ставлення до цього", - звернувся Цебрій до жителів міста.
Він також додав, що сьогодні в Києві спробує домогтися зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, щоб розповісти про ситуацію, що склалася.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...