
"Командування російських окупаційних військ під приводом запобігання поширенню коронавірусу планує перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів. У зв'язку з цим у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК РФ збільшилася кількість російських найманців, які самовільно залишають місця несення служби, в тому числі зі зброєю", – йдеться у зведенні.
Також наголошується, що для пошуку дезертирів задіяні оперативно-пошукові групи із залученням представників силових структур "Л/ДНР". Проте, щоб уникнути розголосу в ЗМІ, зазначені заходи проводяться під виглядом планових тренувань з пошуку військовослужбовців за сигналом "Кільце" і заходів з протидії тероризму.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...