Хіти тижня. Нас не злякати: Афганістан та Чечня здадуться покидькам прогулянкою, - Мирослав Гай

Відомий волонтер запевнив, що готовий до будь-якого розвитку подій та зробить усе залежне від нього, щоб не дозволити дестабілізувати країну.

Мирослав Гай. Фото: скріншот з відео.

"Все летить шкереберть.Суди звільняють терористів, повертають державні банки олігархам, гроші диктаторам та їх пасіпакам, російські запроданці вже відверто піднімають голову, лунають погрози, іде активізація терористичних груп, активізація на фронті", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я спокійний. Дзен. Почистив сьогодні зброю, перебрав тривожний рюкзак, зняв усі гроші з приват банку, бо він тепер не державний, завтра іду на дебати з бандажем та турнікетом.

Покидьки думають, що злякають та посіють дестабілізацію, що створять підґрунтя для російських військ. А ні. Ідіть до дупи.

Ви отримаєте такий супротив, що Афганістан та Чечня здадуться вам прогулянкою. У мене є моя родина, моя країна та моя бригада. Прутень вам у дупу, кацапути, а не Україна".

"Оціночні суб'єктивні судження": Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

четвер, 12 грудень 2019, 22:11

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України. Генеральний штаб ЗСУ відреагував на заяву Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, що україн...

"Нехороший знак": В мережі показали нову карту РФ з чужими територіями (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 21:14

"Зайва ділянка" підозріло схожа на Білорусь. В мережу потрапили фото з заходів у Росії, де на задньому тлі висить карта країни з "анексованою" Білоруссю. Відповідні фото опублікували на сторінці "Мид Роисси" в Twitter, передають Патріоти України. "У Ро...