Хіти тижня. "Нас водят за нос: Украину ведут к капитуляции", - Березовець

"Ми домовились про “формулу Штайнмайєра” і я дав згоду. Закон про особливий статус вступає в силу на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ про визнання результатів виборів”, - неожиданно откровенно признается Вадим Пристайко", - пише у своєму блозі Тарас Березовець, передають Патріоти України, і продовжує:

Более того, оказывается, что согласие на это он дал ещё 2 сентября. Т.е. две недели назад, без общественного и экспертного обсуждения, без решения СНБО и без одобрения Верховной Рады министр иностранных дел совершает кардинальный шаг к изменению внешнеполитической позиции Украины!

Наивно предполагать, что это было сделано без команды президента. А всё это время общество попросту водили за нос, рассказывая, что никто ничего сдавать не собирается. Честно, не знаю, что ещё должно произойти для того, что общество наконец осознало, что его ускоренными темпами ведут к капитуляции и согласию на режим внутренней оккупации".

Розворот у бік ЄС: Зеленський підписав закон, що дозволяє зупинити імпорт електроенергії з Росії й Білорусі

середа, 12 травень 2021, 23:42

Документ сприятиме виконанню міжнародних зобов'язань України щодо імплементації Третього енергопакету ЄС. Зауважимо, Рада підтримала законопроєкт 15 квітня. За нього проголосували 296 народних депутатів. Зверніть увагу! Україна планує від'єднатися від ...

Між двох вогнів: Україна може втратити партнерів через конфлікт між Палестиною і Ізраїлем, - експерт-міжнародник

середа, 12 травень 2021, 23:16

Ескалація конфлікту між Палестиною і Ізраїлем - результат політики Натаньягу і Трампа. Про це сказав директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, передають Патріоти України. "Починаючи від закону про "національну державу для єврейського на...