Хіти тижня. "Наслідки непередбачувані": У Путіна цинічно пригрозили Україні через особливий статус Донбасу

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, Україна може зіткнутися з непередбачуваними наслідками, якщо вирішить замінити Мінські угоди на щось інше. Він підкреслив, що невід'ємною частиною домовленостей є особливий статус Донбасу, передають Патріоти України.

Пєсков підкреслив, що зміна вектору з боку України принесе великі труднощі для врегулювання ситуації там. "Закон про особливий статус – це складова частина Мінських домовленостей. Рішення, скажімо так, дрейфувати в бік якогось іншого документу пов'язане з дуже великими труднощами, наслідки яких для процесу врегулювання зараз навряд чи хтось візьметься передбачити", – сказав прессекретар Володимира Путіна.Представник Кремля також закликав не завищувати очікування від саміту лідерів "нормандської четвірки", який відбудеться 9 грудня у Парижі. "Водночас є всі підстави сподіватися на те, що відбудеться субстантивна розмова", – підсумував Пєсков.

У зв'язку з цим він натякнув, що президенти Росії та України в процесі саміту можуть зачепити газову тему. За словами Пєскова, цього слід очікувати, якщо залишаться проблемні питання, які не вдасться вирішити на робочому рівні.

"Загалом є розуміння, що спершу на робочому рівні мають відбутися ґрунтовні переговори. Якщо залишатимуться проблемні питання, за якими не вдалося домовитися, то президенти зможуть використати зустріч у Парижі, де вони так чи інакше матимуть можливість удвох поспілкуватися з тим, щоб торкнутися там і газової тематики. Тому час скорочується, цейтнот, але тривають інтенсивні контакти", – наводить цитату Пєскова "РИА Новости".

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...