
Будучи учасником російсько-української війни і екс-очільником добровольчого полку "Азов", Білецький підкреслив, що постріл з гранатомету був досить прицільним – постраждав тільки фасад будівлі. Зважаючи на це, Білецький допустив, що здійснили напад професіонали.
"З гранатомета. Стріляли прицільно – так, щоб пошкодити тільки вивіску. Жертв та руйнувань, слава Богу, немає. Вікна цілі, техніка в порядку", – заявив політик.
Разом з тим Білецький зазначив, що до організації обстрілу, найвірогідніше, причетні російські спецслужби, які умисно розкачують ситуацію в Україні напередодні дострокових парламентських виборів. Білецький заявив, що обстріл каналу Москва спробує використати у своїй пропаганді проти України, а також, щоб "додати привабливості таким проросійським політикам як Віктор Медведчук і Вадим Рабінович".
У той же час Білецький гостро засудив будь-яку агресію проти журналістів і закликав українських правоохоронців розслідувати вказаний інцидент особливо прискіпливо.
"Стріляти в журналістів не можна. Зі свого досвіду знаю, що росіянам ці закони не писані. Директор каналу закликав владу засудити обстріл. На мою думку, засудження мало. Вся країна має знати в обличчя негідників, які стріляють в медіа. Тому рекомендую Віктору Медведчуку, Тарасу Козаку і Вадиму Рабиновичу спитати, хто це був, під час наступного візиту в Москві. Там точно знають, хто і точно в курсі, для чого", – написав Білецький.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....