Хіти тижня. Націоналісти тут ні до чого: Білецький сказав, хто стоїть за обстрілом телеканалу Медведчука

Політик закликав розслідувати інцидент

Другий номер у списку об'єднаних націоналістів (ВО "Свобода") Андрій Білецький заявив, що обстріл будівлі телеканалу "112 Україна" - це провокація і постановка, організована прибічниками Москви з метою дестабілізувати ситуацію в Україні перед виборами, зазначають Патріоти України.

Будучи учасником російсько-української війни і екс-очільником добровольчого полку "Азов", Білецький підкреслив, що постріл з гранатомету був досить прицільним – постраждав тільки фасад будівлі. Зважаючи на це, Білецький допустив, що здійснили напад професіонали.

"З гранатомета. Стріляли прицільно – так, щоб пошкодити тільки вивіску. Жертв та руйнувань, слава Богу, немає. Вікна цілі, техніка в порядку", – заявив політик.

Разом з тим Білецький зазначив, що до організації обстрілу, найвірогідніше, причетні російські спецслужби, які умисно розкачують ситуацію в Україні напередодні дострокових парламентських виборів. Білецький заявив, що обстріл каналу Москва спробує використати у своїй пропаганді проти України, а також, щоб "додати привабливості таким проросійським політикам як Віктор Медведчук і Вадим Рабінович".

У той же час Білецький гостро засудив будь-яку агресію проти журналістів і закликав українських правоохоронців розслідувати вказаний інцидент особливо прискіпливо.

"Стріляти в журналістів не можна. Зі свого досвіду знаю, що росіянам ці закони не писані. Директор каналу закликав владу засудити обстріл. На мою думку, засудження мало. Вся країна має знати в обличчя негідників, які стріляють в медіа. Тому рекомендую Віктору Медведчуку, Тарасу Козаку і Вадиму Рабиновичу спитати, хто це був, під час наступного візиту в Москві. Там точно знають, хто і точно в курсі, для чого", – написав Білецький.

Хіти тижня. Україна відмовилася видавати підозрюваних у розстрілі Майдану: Москаль розповів, чому зірвався обмін з Росією полоненими всіх на всіх

понеділок, 19 серпень 2019, 1:00

Чиновник заявляє, що колишнє керівництво країни винне в тому, що українські ув'язнені не повернулися додому. Москаль воліє, щоб вбивць, котрі розстрілювали беззбройних людей у центрі Києва, і до формату обміну не належать віддали державі-агресору. Коли...

Що має зробити Зе!команда для зближення України з ЄС: Вітчизняні експерти розробили комплексний документ

понеділок, 19 серпень 2019, 0:25

Команда Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції на чолі директорки Ольги Стефанішиної опублікували на "Європейській правді" відкритого листа шостому президенту, зазначають Патріоти України. . "Інтеграція України до ЄС т...