Хіти тижня. Навіщо Путіну Крим і Донбас: На Росії розкрили хитрий задум

Сенс анексії Криму та окупації частини Донбасу для Росії полягає в тому, щоб у такий спосіб закрити Україні перспективу членства в НАТО.

Таку думку висловив російський письменник Дмитро Глухівський в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

"Це вас не пустить у НАТО, тому що в НАТО не можна приймати держави з невирішеними територіальними питаннями за статутом НАТО. Тому в цьому сенс Придністров'я для нас, у цьому сенс Абхазії і Південної Осетії, в цьому сенс для нас Криму, в першу чергу, і Донбасу", – пояснив він.

За його словами, Росія створює на території сусідніх країн керовані збройні конфлікти, які служать інструментом впливу на нелояльні їй уряди. "Якщо ви не хочете з нами по-хорошому, значить, ми зараз вам влаштуємо громадянську війну на території, або створимо невизнану республіку... Зрозуміло, це щоразу прикривається міфологією псевдопатріотичною, а насправді імперсько-шовіністичною. І з найблагороднішим приводом. Обов'язково вкотре якась смугаста стрічка навішується на всю цю історію", – заявив Глухівський.

Хіти тижня. Такого не чекав ніхто: Макрону вліпили ляпаса на вулиці (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 3:00

Президент Франції Емманюель Макрон отримав ляпас від невідомого чоловіка під час візиту в департамент Дром. Внаслідок події затримали двох осіб. Про це пише BFMTV. Інцидент трапився у вівторок, 8 червня, після відвідування Макроном ліцею в комуні Тен-л...

З архіву ПУ. Зброя і не тільки: У СБУ показали, що виявили під час обшуків банківського сейфу російського пропагандиста Вишинського (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 2:00

У сейфі, крім зброї, зберігалася готівка в іноземній валюті, а також трудовий договір. Служба безпеки України у червні 2018 року провела санкціонований обшук в банківському сейфі голови "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, який підозрюється в держ...