Хіти тижня. Навіщо Росія стягує війська до кордонів України: Піонтковський назвав дату, коли Путін розкриє карти

Стягування військ Росією до кордонів України може нести різний посил. На це питання і в Москві навряд чи можуть відповість. Про це розповів "Апострофу" російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, все проясниться через три дні. "21 квітня - звернення Путіна до нації, 22 квітня - якийсь історичний візит Лукашенка, а на 23 квітня призначено надзвичайне засідання Ради Федерації - і це найбільше тривожить", - зазначив політолог.

Піонтковський підкреслив, що Рада Федерації не приймає ніякі закони, а грає роль в двох випадках. "Ми пам'ятаємо 1 березня 2014 року і рішення Ради Федерації про "використання військ на іноземній території "- так формулювалося вторгнення в Україну. Ці два випадки - це або оголошення війни, або зміна держави, включення в неї нових членів, як це було з Кримом" , - додав він.

Джерело: Апостроф

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...