Хіти тижня. Навіть соратника Курченка: Журналісти Bihus.info показали, як Богдан протягнув своїх друзів у владу (відео)

Всіх членів комісії із впровадження правової реформи призначав Андрій Богдан.

Глава Офісу президента Андрій Богдан простягнув до владних кабінетів своїх друзів і соратників. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info, передають Патріоти України.

Так, Зеленський призначив Рябошапку головою комісії з впровадження правової реформи в Україні. Разом з цим в комісію потрапило ще 83 члена. Всіх членів комісії призначав Андрій Богдан. Він влаштував Ігоря Пукшина, який є його давнім другом і соратником. Також до комісії увійшов Юрій Баулін, який раніше був главою КС і допоміг Януковичу змінити Конституцію. Богдан влаштував на роботу і Романа Бойко, який є другом брата Богдана.

Крім того, до комісії увійшов брат Сергія Нижнього, який співпрацював з командою Зеленського із початку передвиборної кампанії. Світлана Шелест, яка має дорогу квартиру в Києві, також потрапила до комісії за квотою глави ОПУ. Також до комісії потрапив скандальний суддя Богдан Львів, який фігурує в декількох кримінальних справах. Анна Огренчук також потрапила до комісії, її чоловік є соратником Сергія Курченка.

В Москві та Севастополі заливаються жовчю: У Чорне море ввійшов величезний десантний корабель США (фотофакти)

неділя, 15 вересень 2019, 11:09

Кораблі Чорноморського флоту ВМС РФ супроводжують гостя у нейтральних водах, намагаючись показати, хто в тут господар. У суботу, 14 вересня, в акваторію Чорного моря увійшов десантний корабель ВМС США USNS Yuma. Влітку 2019-го року саме це судно достав...

Хіти тижня. Москва захлинеться власною слиною: Зеленський уточнив умови проведення виборів на Донбасі

неділя, 15 вересень 2019, 11:00

Донбас – це Україна і тому місцеві вибори там повинні бути, але тільки за українським законодавством. Президент Володимир Зеленський заявив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки після виведення російських військ і за українським законод...