Хіти тижня. Навіть соратника Курченка: Журналісти Bihus.info показали, як Богдан протягнув своїх друзів у владу (відео)

Всіх членів комісії із впровадження правової реформи призначав Андрій Богдан.

Глава Офісу президента Андрій Богдан простягнув до владних кабінетів своїх друзів і соратників. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info, передають Патріоти України.

Так, Зеленський призначив Рябошапку головою комісії з впровадження правової реформи в Україні. Разом з цим в комісію потрапило ще 83 члена. Всіх членів комісії призначав Андрій Богдан. Він влаштував Ігоря Пукшина, який є його давнім другом і соратником. Також до комісії увійшов Юрій Баулін, який раніше був главою КС і допоміг Януковичу змінити Конституцію. Богдан влаштував на роботу і Романа Бойко, який є другом брата Богдана.

Крім того, до комісії увійшов брат Сергія Нижнього, який співпрацював з командою Зеленського із початку передвиборної кампанії. Світлана Шелест, яка має дорогу квартиру в Києві, також потрапила до комісії за квотою глави ОПУ. Також до комісії потрапив скандальний суддя Богдан Львів, який фігурує в декількох кримінальних справах. Анна Огренчук також потрапила до комісії, її чоловік є соратником Сергія Курченка.

Прес-секретар Путіна спростував "зміну курсу в українському напрямі"

субота, 25 січень 2020, 15:58

За словами Дмитра Пєскова, указу про відставку Суркова поки немає. «Будь-які слова про зміну курсу по Україні не відповідають дійсності і відображають лише особисту точку зору тих, хто про це говорить», — заявив Пєсков. Також Дмитро Пєсков прокоментува...

Можливий відхід Суркова: Що це означає для України

субота, 25 січень 2020, 15:30

Мінські домовленості стають ключовим питанням. Сурков завжди був проти перегляду їх як таких. "Якщо інформація про відхід радника Путіна Владислава Суркова є правдою через "зміну курсу по Україні", то ми отримаємо наступну картину. Головним по Україні ...