Хіти тижня. Не до жартів: Британські ЗМІ різко висловилися про перемогу Зеленського

Перемога Володимира Зеленського на виборах 2019 президента України стала топ-темою у великих британських виданнях, повідомляють Патріоти України.

У своїй новій редакційній статті Times розмірковує на тему того, що перемога Володимира Зеленського – не найкращий варіант для воюючої України. На думку журналістів, людина без політичного досвіду, яка стане головнокомандувачем країни, може попастися на маніпуляції Володимира Путіна, “майстра політичних маневрів”.

Говорячи про внутрішню політику, небезпеку обрання Зеленського журналісти вбачають у тому, що кандидат не зможе приймати самостійні рішення через зіпсовані партійні машини.

У Times вважають, що політика Зеленського повинна переконати націю у тому, що за ним не стоять олігархи, і що запорукою миру на Донбасі не стануть поступки Києва Москві.

Guardian публікує статтю колишнього виконавчого директора Громадьського ТВ Каті Горчинської. У ній українська журналістка аналізує, які електоральні очікування українців Володимир Зеленський зможе виконати, а які ні. Так, Горчинська не бачить проблеми в тому, щоб внести законопроекти, які знімуть імунітет від судового переслідування для депутатів, суддів і самого президента.

Водночас, знизити вартість комунальних послуг у нового глави країни не вийде, вважає журналістка. За її словами, завадить це зробити стан української економіки та відсутність таких повноважень у президента.

Найскладнішим випробуванням для Зеленського, на думку Горчинської, стане боротьба з корупцією, так як кандидат до сих пір навіть не назвав свого кандидата на пост генпрокурора. Крім цього, до нового президента неминуче виникнуть питання про його стосунки з Ігорем Коломойським, зазначає журналістка.

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...