Хіти тижня. "Не могли відкрити вогонь у відповідь": Військовий ЗСУ розповів подробиці смертельного бою на Донбасі

Офіцер "Азову" розповів подробиці нічного обстрілу їхніх позицій, повідомляють Патріоти України.

Російські бойовики дуже щільно обстрілювали українські позиції, тому у військових не було можливості відкрити вогонь у відповідь.

Протибатарейна робота велась, але час був втрачений, бо не одразу отримали можливість дати відповідь. Згодом, з боку українських військових була адекватна відповідь. Але на жаль, ми маємо непоправні втрати – загинули військові "Круглий" і "Максон", – сказав прес-офіцер полку "Азов" на позивний "Нікополь".

Він розповів, що російські найманці щільно обстрілювали всі позиції, на яких перебував "Азов". "Нікополь" також зазначив, що бойовики не могли вийти з-під російського контролю, оскільки за це їх ліквідують російські спецпризначенці.

"Тому це повна нісенітниця. Ми бачимо ціну цим перемовинам із Росією, бо країна-агресор будь-які домовленості використовує для того, щоб покращити своє становище, і робить це за рахунок життів українських бійців", – додав прес-офіцер.

Скрепи знову за своє: Уряд Польщі заявив про чергову масовану інформатаку Кремля

четвер, 28 травень 2020, 23:16

Хакери провели атаки та розмістили на польських і іноземних ресурсах неправдиву і маніпулятивну інформацію щодо навчань НАТО Defender Europe-2020. Російські хакери провели чергову масовану інформаційну атаку на Польщу, спрямовану на погіршення відносин...

З архіву ПУ. "Все було чудово, поки не з'явився Порошенко, або Як Москва зачищала українське поле", - ветеран АТО

четвер, 28 травень 2020, 23:05

Москва знову може використовувати цю рису українського «електорату» - коротку пам'ять і відсутність стійкості до об'єктивних труднощів. Ідеальних кандидатів немає. Головне не обрати на вищу посаду держави явних або таємних запроданців. "Загибель В'ячес...