Хіти тижня. "Не могли відкрити вогонь у відповідь": Військовий ЗСУ розповів подробиці смертельного бою на Донбасі

Офіцер "Азову" розповів подробиці нічного обстрілу їхніх позицій, повідомляють Патріоти України.

Російські бойовики дуже щільно обстрілювали українські позиції, тому у військових не було можливості відкрити вогонь у відповідь.

Протибатарейна робота велась, але час був втрачений, бо не одразу отримали можливість дати відповідь. Згодом, з боку українських військових була адекватна відповідь. Але на жаль, ми маємо непоправні втрати – загинули військові "Круглий" і "Максон", – сказав прес-офіцер полку "Азов" на позивний "Нікополь".

Він розповів, що російські найманці щільно обстрілювали всі позиції, на яких перебував "Азов". "Нікополь" також зазначив, що бойовики не могли вийти з-під російського контролю, оскільки за це їх ліквідують російські спецпризначенці.

"Тому це повна нісенітниця. Ми бачимо ціну цим перемовинам із Росією, бо країна-агресор будь-які домовленості використовує для того, щоб покращити своє становище, і робить це за рахунок життів українських бійців", – додав прес-офіцер.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...