Хіти тижня. "Не певен, що Бурба доживе до розслідування зриву спецоперації щодо "вагнерівців", - журналіст (відео)

Екскерівнику ГУР МО Василю Бурбі вже перешкоджають в участі в ефірах. Про це заявив екскерівник інформаційного управління СБУ, головний редактор сайту ОРД Станіслав Речинський у прямому етері програми "Борковський&Валевська. Політика", передають Патріоти України.

Речинський зауважив: "Я не певен, що Бурба доживе до розслідування зриву спецоперації із затримання "вагнерівців". Бурбі вже заважають приходити на ефіри: сьогодні під час ефіру його викликали на допит. Може бути, що він загине, адже це головний подразник зараз. Звісно, це все буде шите білими нитками, може, почекають певний час. Але всі ці люди, які піднімали тему зриву спецоперації, – в дуже великій небезпеці".

Журналіст додав, що Бурба також згадував підрив машини полковника розвідки Максима Шаповала та ще кілька терактів, які були проведені російськими спецслужбами щодо офіцерів. Він наголосив: "Ці офіцери були легендовані та були під охороною. А зараз ті люди, які брали участь у найбільше гострих операціях – не легендовані: номери машин та адреси відомі. Ситуація кричуща".

Джерело: Еспресо.ТV

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...