Хіти тижня. "Не підвести Вову": Відома журналістка розповіла, як її шокували Богдан і Єрмак

Після заміни на посаді глави Офісу президента Андрія Богдана на Андрія Єрмака, багато хто намагається зрозуміти, які дивіденди принесе українцям така рокіровка.

Відома українська журналістка Юлія Мостова в статті «Яка різниця» на сайті zn.ua пише, що вона знайома з обома чиновниками. На її думку, і Богдан, і Єрмак, і Гончарук, всі вони досить цікаві і недурні люди, але знаходяться не на своєму місці, передають Патріоти України.

«Ніхто з них жодного разу за час багатогодинних розмов не вимовив слів "країна" або "Україна". А ось формулювання "не підвести Вову", "підтримати Вову", "утримати Вовин рейтинг", "допомогти Вові" - звучали постійно», - підкреслює журналістка, яка спілкувалася з усіма перерахованими чиновниками.

Мостова акцентує увагу на тому, що «влада Зеленського» «не про людей». Команда президента створює комфорт свого патрона, не думаючи про українців, «слугами» яких вони себе назвали.

«Цей "монотеїзм" не залишає місця ні для відповідальності за нас, ні для турботи про нас, ні для милосердя до нас. При всій сентиментальності Зеленського, ця влада - не про людей. У неї немає сил - візіонерських, цивільних, державницьких - вести паству за собою», - зазначає вона.

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...

Передавав гроші через лінію розмежування: Підполковника СБУ підозрюють у фінансуванні тероризму

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:42

Затриманий - старший оперуповноважений в особливо важливих справах Управління Служби безпеки України у Волинській області. У Донецькій області слідчі Державного бюро розслідувань затримали підполковника Служби безпеки та його спільника за сприяння фіна...