Хіти тижня. Не простили висловлювань за парад, вбитих морпіхів, рішучість: Безсмертний розповів про своє блискавичне звільнення з команди Зеленського

Примітно, що як при призначенні так і при звільненні з посади обійшлося без побачення з головою держави - дуже зайнятий

Звільнений сьогодні президентом Володимиром Зеленським з посади парламентера в політично підгрупі в ТКГ в Мінську Роман Безсмертний прокоментував указ президента. Про це він розповів в ефірі 24 каналу, зазначають Патріоти України.

Безсмертний сказав, що зазвичай президенти пояснювали причини, чому призначають або звільняють людей. Зараз ніхто нічого не пояснює.
"Коли мене призначили, я через деякий час запитав:" Чому ви так дієте? ", Тому що це був не єдиний випадок ... Відповідь була дуже короткою:" У нас немає часу на зустрічі ". Причина дуже проста - це відповідь на то, як люди можуть організовувати процес ".
На думку Безсмертного, його звільнення пов'язано не тільки з останньою заявою про те, що Україна, після загибелі чотирьох морпіхів в Донбасі, повинна була припинити діяльність в Мінську до зустрічі в нормандському форматі.
Політик сказав, що постійно публічно висловлював свою точку зору, яка припадала "не в масть". Він зазначає, що коректно говорив, як слід діяти в тих чи інших обставинах.
"Починаючи з того, що в умовах війни не можна не проводити військовий парад ... Не треба дзвонити Путіну, а треба діяти. Різко і послідовно. Я не можу зрозуміти позицію, коли Україна - сильна країна, своїм народом, суспільством - демонструє якусь то боязнь по відношенню до абсолютно неорганізованої Росії. Я не розумію, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл", - сказав Безсмертний.

Полк «Азов» відреагував на вимогу конгресменів США визнати пыдроздыл терористами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:18

Здається законодавці США плутають підрозділ Нацгвардії України з недержавними структурами Андрія Білецького - Цивільним Корпусом «Азов» та партії «Національний Корпус». Вимога 40 конгресменів США про необхідність внесення полку «Азов» в список терорис...

І цим металобрухтом Москва лякає цілий світ: Під час військових навчань, котрими керував особисто Путін, трапилась ганьба з ракетними стрільбами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:05

ЗМІ: У Росії балістична ракета дала збій під час навчань, якими керував Путін. За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний кр...