Хіти тижня. Не простили висловлювань за парад, вбитих морпіхів, рішучість: Безсмертний розповів про своє блискавичне звільнення з команди Зеленського

Примітно, що як при призначенні так і при звільненні з посади обійшлося без побачення з головою держави - дуже зайнятий

Звільнений сьогодні президентом Володимиром Зеленським з посади парламентера в політично підгрупі в ТКГ в Мінську Роман Безсмертний прокоментував указ президента. Про це він розповів в ефірі 24 каналу, зазначають Патріоти України.

Безсмертний сказав, що зазвичай президенти пояснювали причини, чому призначають або звільняють людей. Зараз ніхто нічого не пояснює.
"Коли мене призначили, я через деякий час запитав:" Чому ви так дієте? ", Тому що це був не єдиний випадок ... Відповідь була дуже короткою:" У нас немає часу на зустрічі ". Причина дуже проста - це відповідь на то, як люди можуть організовувати процес ".
На думку Безсмертного, його звільнення пов'язано не тільки з останньою заявою про те, що Україна, після загибелі чотирьох морпіхів в Донбасі, повинна була припинити діяльність в Мінську до зустрічі в нормандському форматі.
Політик сказав, що постійно публічно висловлював свою точку зору, яка припадала "не в масть". Він зазначає, що коректно говорив, як слід діяти в тих чи інших обставинах.
"Починаючи з того, що в умовах війни не можна не проводити військовий парад ... Не треба дзвонити Путіну, а треба діяти. Різко і послідовно. Я не можу зрозуміти позицію, коли Україна - сильна країна, своїм народом, суспільством - демонструє якусь то боязнь по відношенню до абсолютно неорганізованої Росії. Я не розумію, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл", - сказав Безсмертний.

Хіти тижня. Вибори, вибори..: Хто кому кум, брат, син і донька у новій Верховній Раді (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 11:00

За місяць новий парламент розпочне свою активну роботу. Попри усі обіцянки і декларації, у новому складі Верховної Ради, як і у попередніх скликаннях, будуть знову присутні і куми, і брати, і родичі впливових політиків. Інформація зібрана із відкритих ...

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...