Хіти тижня. Не схотів лежати поряд з Ху*лом: Стало відомо, де поховають Михайла Горбачова

Перший та останній президент СРСР "поселиться" поряд своєї покійної дружини та неподалік свого старовинного ворога Бориса Єльцина.

89-річний Михайло Горбачов, незважаючи на здоров'я, вирішив питання з тим, де він буде похований після смерті. Останній глава СРСР хоче, щоб його тіло поховали не там, де належить за законом, передають Патріоти України з посилання на росЗМІ.

У регламенті уряду РФ вказується, що президенти СРСР і Росії будуть поховані в новому некрополі в районі підмосковних Митіщ.
Однак якщо політик перед смертю заповів, щоб його могила була в іншому місці, то виповнюється його воля. Так, перший президент Росії Борис Єльцин спочиває на Новодівичому кладовищі.
Таке ж бажання у Горбачова. Він після смерті хоче бути поруч зі своєю покійною дружиною Раїсою Горбачовою. Місце поряд з її могилою вже заброньовано, пише "Собеседник". Політик зізнався, що до цих пір не може змиритися з відходом коханої. Раїси Максимівни не стало в 1999 році.
Таку інформацію видання дізналося з закритого показу картини Віталія Манського "Горбачов Рай". У прокат стрічка поки не вийшла. Режисерові вдалося проговорити з першим президентом СРСР близько ста годин в цілому.
Також з фільму стало відомо про те, що Горбачов живе на службовій дачі в Московській області, а дочка з онуками давно перестали його відвідувати. Стан же політика залишає бажати кращого - йому важко пересуватися.

Відправився на горішній суд відповідати за свої злочини: У Бердянську знищили організатора окупаційних катівень - ГУР

неділя, 5 травень 2024, 21:15

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило ліквідацію колаборанта в окупованому Бердянську Запорізької області й повідомило деякі подробиці з цього приводу. . Повідомляється, що 5 травня 2024 року близько 9:40 у тимчасово окупованому ...

"Треба приймати важкі рішення": Командувач Збройних сил Естонії запропонував готуватися до можливої блокади Балтійського моря

неділя, 5 травень 2024, 21:00

Естонський генерал Мартін Херем заявив, що разом з Польщею, Швецією та Фінляндією – країнами, які вступили до НАТО, Естонія повинна мати можливість вирішити одну з ключових проблем – можливу блокаду у Балтійському морі. Про це йдеться у річному огляді ...