Хіти тижня. "Не споконвічно норвезька територія": Росія запропонувала Осло "домовитися" щодо Шпіцбергену

У РФ незадоволені розподілом ділянок на архіпелазі.

Росія пропонує Норвегії провести переговори щодо архіпелагу Шпіцберген у Північному Льодовитому океані. Про це 7 лютого заявило посольство РФ в Осло в коментарі для сайта "Е24", його розмістили у Facebook, передають Патріоти України.

"На Шпіцбергені накопичилися проблеми. ...Шпіцберген – "не споконвічно норвезька територія", архіпелаг отримано Осло на умовах, прописаних у договорі 1920 року. Наші питання мають практичний характер (як відомо, реальною господарською діяльністю на архіпелазі, крім Росії та Норвегії, ніхто не займається), їх необхідно вирішувати", – ідеться в повідомленні.

Дипломати РФ стверджують, що "через позицію Осло російські компанії фактично позбавлено можливості брати участь у поданні заявок на деякі перспективні ділянки" для розроблення нафтогазових ресурсів континентального шельфу в районі Шпіцбергену.

"Аналогічна ситуація складається з мінеральними ресурсами. Російська сторона наполегливо закликає норвезьку сторону привести політику, яку проводить Норвегія щодо регулювання діяльності в районі дії договору, у відповідність до її міжнародних зобов'язань. І таких практичних питань дуже багато. Вирішувати їх можна через переговори або ультиматуми. Ми пропонуємо переговори і консультації", – заявили в посольстві РФ у Норвегії.

Хіти тижня. "Нас, бл*дь, никто не спасет, потому что мы не хотим спасаться. Мы сами себя убьем", - блогер

понеділок, 6 квітень 2020, 12:30

"Последние две недели я пишу только о хороших новостях. Я очень стараюсь делать так много, как вообще может человек, чтобы приближать эти хорошие новости в Украине. И знаю, что это делают многие из вас", - пише у своєму блозі Ярослав Гресь, передають П...

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...