
"Лише мені здається, що недоотруєння Олексія Навального з подальшим телефонним камінгаутом "чистильника трусів", та його сьогоднішнє тріумфальне повернення до Московії, де його зустрічають піонери з оркестром (опозиціонери) та почесна варта (менти з вагонзаками) - це початок "операції новичок", вона ж "операція наступник"?
Коли російський режим реально когось хоче вбити, це виглядає, м`яко кажучи, не так. Згадаємо Дудаєва, Литвиненка, Політковську, Новодворську, Нємцова і тисячі менш відомих. Тож не відпускає відчуття, що російські олігархи, налякані санкціями, готують демонстративну заміну старого і вже недієздатного Пу ("Акела промахнувся...") на нібито "опозиційного політика" і "ворога режиму", який при тому є таким само як Пу російським шовіністом та імперіалістом, "кримнашистом" тощо.
Захід радісно зніме санкції, російські еліти зітхнуть з полегшенням і продовжать щасливо жити на вкрадений "брудний трильйон", а нам доведеться далі мати справу із агресивною Імперією Зла, тільки тепер вже не ізольованою у світі, як Північна Корея, а знову обласканою всіма шрьодерами і макронами продажного та водночас наївного Заходу. Ну що ж, і не таке переживали. Але готуємось. І не ведемось на дешеві розводки "іншої Росії". На жаль, її "іншої" не існує. Лише ця - імперська, біологічно ворожа до всіх народів, що мріють вирватись на свободу. Хто б її не очолював, кагебешний старичок чи типу "демократичний" новичок".
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...