Хіти тижня. "Не вестися на "миролюбне Х*йло"! Російська армія готується до повномасштабного вторгнення в Україну, - розвідка

Є загрози, які на сьогодні залишаються актуальними і які потрібно не просто відслідковувати, а здійснювати заходи щодо їх нейтралізації.

Вадим Скібіцький. Фото: скріншот з відео.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький вбачає загрозу поновлення широкомасштабних бойових дій із боку Росії, передають Патріоти України.

Вадим Скібіцький на запитання про найбільш серйозні загрози: "В принципі всі загрози у нас визначені в документах: у Воєнній доктрині, яка зараз буде оновлена відповідно до закону "Про національну безпеку", в Стратегії національної безпеки, в інших документах.

Але є загрози, які на сьогодні залишаються актуальними і які потрібно не просто відслідковувати, а потрібно здійснювати заходи щодо їх нейтралізації або недопущення підвищення їх рівня.

По-перше, одна з основних загроз – це загроза територіальній цілісності України і можливість відновлення широкомасштабних бойових дій, а то й навіть широкомасштабної збройної агресії проти нашої держави. Вона залишається, і РФ підтримує високий рівень цієї загрози за рахунок нарощування угруповань своїх військ".

Скібіцький заявив, що Росія вже на початку наступного року матиме біля кордону сили, які зможе задіяти для наступу на Україну:

"На сьогодні, починаючи з 2015 року, вже по суті завершується формування трьох російських дивізій біля нашого кордону – це 3-я, 144-а та 150-а мотострілецькі дивізії. Крім того, продовжується формування 8-ї армії у Південному військовому окрузі, яка безпосередньо буде діяти на нашому напрямку.

І згідно з планами, які існують в РФ, основні заходи заплановано завершити вже у кінці 2019 – початку 2020 року. Тобто це ті заходи, які дозволять мати боєготові з’єднання, здатні діяти на нашому напрямку".

Представник українського ГУР додав: "До речі, саме в наступному році планується навчання "Кавказ-2020", де плани щодо застосування нових формувань проти нашої держави вже будуть практично відпрацьовані на полігонах, у навчальних центрах Південного військового округу, в тому числі й на території Криму".

Джерело: Укрінформ

Хіти тижня. Головний герой YES: Лещенко розповів, як Коломойський "зірвав банк" на конференції

понеділок, 16 вересень 2019, 3:00

Олігарх сміливо озвучив усі свої побажання до нової влади. Народний депутат України Верховної Ради 8-го скликання Сергій Лещенко повідомив в своєму телеграм-каналі ЛЕЩЕНКО ТУТ подробиці відвідування Ігорем Коломойським конференції YES. "Головним героєм...

Хіти тижня. "Понятно, почему Кремль боится китайцев: помимо того, что их бесконечно много - человеческая жизнь для них вообще - ничто. Включая жизнь самого Путина", - Сотник

понеділок, 16 вересень 2019, 1:00

"С 6 сентября Гаагский международный трибунал может начать вводить санкции в отношении имущества РФ за невыполнение Россией решения Трибунала в отношении незаконно удерживаемых украинских моряков. В России решения Трибунала не признают, ссылаясь на его...