Хіти тижня. "Не вестися на "миролюбне Х*йло"! Російська армія готується до повномасштабного вторгнення в Україну, - розвідка

Є загрози, які на сьогодні залишаються актуальними і які потрібно не просто відслідковувати, а здійснювати заходи щодо їх нейтралізації.

Вадим Скібіцький. Фото: скріншот з відео.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький вбачає загрозу поновлення широкомасштабних бойових дій із боку Росії, передають Патріоти України.

Вадим Скібіцький на запитання про найбільш серйозні загрози: "В принципі всі загрози у нас визначені в документах: у Воєнній доктрині, яка зараз буде оновлена відповідно до закону "Про національну безпеку", в Стратегії національної безпеки, в інших документах.

Але є загрози, які на сьогодні залишаються актуальними і які потрібно не просто відслідковувати, а потрібно здійснювати заходи щодо їх нейтралізації або недопущення підвищення їх рівня.

По-перше, одна з основних загроз – це загроза територіальній цілісності України і можливість відновлення широкомасштабних бойових дій, а то й навіть широкомасштабної збройної агресії проти нашої держави. Вона залишається, і РФ підтримує високий рівень цієї загрози за рахунок нарощування угруповань своїх військ".

Скібіцький заявив, що Росія вже на початку наступного року матиме біля кордону сили, які зможе задіяти для наступу на Україну:

"На сьогодні, починаючи з 2015 року, вже по суті завершується формування трьох російських дивізій біля нашого кордону – це 3-я, 144-а та 150-а мотострілецькі дивізії. Крім того, продовжується формування 8-ї армії у Південному військовому окрузі, яка безпосередньо буде діяти на нашому напрямку.

І згідно з планами, які існують в РФ, основні заходи заплановано завершити вже у кінці 2019 – початку 2020 року. Тобто це ті заходи, які дозволять мати боєготові з’єднання, здатні діяти на нашому напрямку".

Представник українського ГУР додав: "До речі, саме в наступному році планується навчання "Кавказ-2020", де плани щодо застосування нових формувань проти нашої держави вже будуть практично відпрацьовані на полігонах, у навчальних центрах Південного військового округу, в тому числі й на території Криму".

Джерело: Укрінформ

Резонанс тижня. Найкривавіший день 2020 року: Штаб ООС доповів про втрати захисників України на Донбасі протягом доби

понеділок, 20 січень 2020, 23:30

18 січня російські найманці 6 разів порушили режим "тиші". Від ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, десятеро зазнали поранень/ повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт штабу ООС. "Противник обстріляв наші позиції із...

Хіти тижня. Куди зникла дружина Путіна після розлучення і як вона виглядає сьогодні: Спливли таємниці колишньої першої леді Росії

понеділок, 20 січень 2020, 23:05

6 січня колишній першій леді Росії Людмилі Путіній виповнилося 64 роки. Як правильно називати сьогодні колишню дружину президента РФ: Путіна, Очеретна або Шкребньова? Як їй жилося з колишнім чоловіком і хто такий Артур Очеретний? Про це і не тільки в м...