Хіти тижня. Не затикайте рота невдоволеним: У мережі на підтримку Ірини Геращенко започаткували флешмоб #зеленічоловічки (фотофакти)

Безпрецедентне рішення Регламентного комітету Верховної Ради, котре підтримали лише представники "Слуги народу", за те, щоб позбавити Геращенко права з'являтися в сесійній залі на найближчі п'ять засідань, викликало великий резонанс в політикумі та громадськості, зазначають Патріоти України.
Так у Мережі рішення партії влади у парламенті спровокувало флешмоб на підтримку Геращенко, люди називають її першим офіційним дисидентом з моменту зміни влади.
Учасники флешмобу #зеленічоловічкі публікують свої фото c заклеєним ротом і супроводжують пост гнівними коментарями. Суть реплік зводиться до того, що правлячій верхівці не вдасться змусити замовкнути невдоволених. «Ви не перебаніте всіх», - нагадав один з перших приєдналися до флешмобу Олександр Погребиський.

Глеб Бабич

Коваль Александр

Руся Ізвекова

Флешмоб підтримали активні блогери, учасники бойових дій, громадські активісти.

Хіти тижня. "Фотографироваться в форме российских военных - позор и оскорбление для Украины", - Бутусов про екс-директора заводу "Укроборонпрома"

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:30

Під час війни в чужій формі ходять тільки зрадники своєї держави і свого народу. "Эта фотография обернулась грандиозным скандалом, в результате которого спустя 6 дней после назначения был уволен с должности директора 410-го авиазавода "Укроборонпрома" ...

"Слідчий ховав очі - і це був дуже поганий спектакль": Порошенко сходив на допит у ДБР і зробив гучну заяву

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:28

Після трьох годин п'ятий президент Петро Порошенко вийшов до журналістів з Державного бюро розслідувань, куди ходив на допит. Його оточили з відеокамерами та була тиснява, передають Патріоти України. . Всі справи заведені або по пану Портнову, або по ...