Хіти тижня. Не затикайте рота невдоволеним: У мережі на підтримку Ірини Геращенко започаткували флешмоб #зеленічоловічки (фотофакти)

Безпрецедентне рішення Регламентного комітету Верховної Ради, котре підтримали лише представники "Слуги народу", за те, щоб позбавити Геращенко права з'являтися в сесійній залі на найближчі п'ять засідань, викликало великий резонанс в політикумі та громадськості, зазначають Патріоти України.
Так у Мережі рішення партії влади у парламенті спровокувало флешмоб на підтримку Геращенко, люди називають її першим офіційним дисидентом з моменту зміни влади.
Учасники флешмобу #зеленічоловічкі публікують свої фото c заклеєним ротом і супроводжують пост гнівними коментарями. Суть реплік зводиться до того, що правлячій верхівці не вдасться змусити замовкнути невдоволених. «Ви не перебаніте всіх», - нагадав один з перших приєдналися до флешмобу Олександр Погребиський.

Глеб Бабич

Коваль Александр

Руся Ізвекова

Флешмоб підтримали активні блогери, учасники бойових дій, громадські активісти.

На межі конфлікту: Фракцію "Слуга народу" у ВР "розриває" зсередини

середа, 27 травень 2020, 11:45

Керівники СН в розмовах неодноразово нарікали на те, що тепер змусити голосувати «своїх» депутатів їм вкрай складно. Накопичилося їх багато: країна перебуває в економічній кризі, Кабінет міністрів не коммунікує з СН, місцеві вибори на носі, а до порядк...

Оце так поворот: Піонтковський назвав Єрмака "агентом Кремля" і розсекретив псевдонім (відео)

середа, 27 травень 2020, 10:57

Російський політолог Андрій Піонтковський назвав главу Офісу президента України Андрія Єрмака "агентом Кремля". Про це він заявив в ефірі токшоу The Week, коментуючи ситуацію зі "зливом" записів переговорів віцепрезидента США Джо Байдена і п'ятого през...