Хіти тижня. Недоімперія біситься: Російський бойовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським "Айлендом"

На провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері.

У Чорному морі російський військовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським патрульним катером «Старобільськ». Про це йдеться в сюжеті Телерадіостудії Бриз МО України, передають Патріоти України.

Днями «Старобільськ» здійснив вихід в море, виконавши низку навчально-бойових завдань. Зокрема одним із них було виконання артилерійських стрільб з основного калібру катеру – автоматичної корабельної артилерійської системи М110.

По закінченню навчально-бойових вправ моряки отримали завдання на супроводження українського розвідувального корабля «Переяслав».

Підійшовжи ближче, українські моряки виявили (і вже не вперше) російські військові кораблі в районі окупованих газових родовищ – це патрульний катер ФСБ РФ «Изумруд» та ракетний катер ЧФ «Ивановец», а також російський військовий літак, який декілька разів заходив на бойовий курс над українським катером.

Зазначається, що на провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері, який постійно перебував у зоні візуальної видимості. Після побаченого екіпаж «Старобільська» вийшов на зв’язок з російським катером, аби дізнатись чи потрібна їм допомога. Але відповідь була очевидною: “Все штатно – спасибо”.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...