Хіти тижня. Недоімперія хайпує на крові: Росія офіційно відмовилася від припинення вогню на Донбасі, - ТКГ

Делегація України в Тристоронній контактній групі запропонувала з 00:00 1 квітня забезпечити дотримання повного та всеосяжного збереження режиму припинення вогню на Донбасі. Ініціатива не знайшла підтримки з боку російської делегації.

Нові переговори в форматі загального засідання ТКГ на рівні глав делегацій відбулися в середу, 31 березня. Про їх результати поінформувала пресслужба української делегації в Telegram.

Засідання почалося з пропозиції першого президента країни, глави делегації України в ТКГ Леоніда Кравчука щодо режиму припинення вогню.

У СММ ОБСЄ підтримали це, запропонувавши ухвалити відповідну спільну узгоджене заяву сторін.

"Таким чином, двоє з трьох представників ТКГ внесли конкретні пропозиції щодо забезпечення повернення до повного і всеосяжного режиму припинення вогню.

На жаль, ні пропозиція Кравчука, ні представників ОБСЄ не знайшли підтримки з боку російської делегації", – сказано в повідомленні.

Пресслужба вказала, що ще день тому лідери ФРН та Франції підкреслювали необхідність дотримуватися режиму "тиші" на Донбасі. Пояснимо, що йдеться про розмову 30 березня лідерів Німеччини, Франції, а також Кремля – Ангели Меркель, Еммануеля Макрона, Володимира Путіна, в якій вони, зокрема, обговорили ситуацію на сході України.

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...