Хіти тижня. "Нехай хоч треті груди мені малюють!": Ексчиновниця в купальнику пояснила сміливе відео

Після того, як відео "проти політичних проститутів" отримало великий відгук серед українців, Клітіна вирішила прокоментувати своє рішення записати ролик.

Олександра Клітіна

Олександра Клітіна, колишня заступник міністра інфраструктури Владислава Криклія, яку після гучного інтим-скандалу звільнили з посади у листопаді 2019 року, записала відео в купальнику і оголосила про створення нової партії. Ексчиновниця зазначила, що має намір боротися з корупцією, а відеоролик отримав великий резонанс. Після того, як відео "проти політичних проститутів" отримало великий відгук серед українців, Клітіна вирішила прокоментувати своє рішення записати ролик, передають Патріоти України.

"Не розраховувала на таку реакцію, думала, досить пошарпали моє ім'я. Збудилися добре, бачите, створюю нову партію. Я всерйоз задумалася, тому що не знаю, за кого тепер голосувати. Там є хтось за правду, хтось справедливий? Не бачу нікого, вирішила сама стати, раз я тепер безробітна. Всі труси і не відповідають за свої слова. Я відповідаю, бо кажу правду. І нехай малюють мені хоч треті груди, смійтеся скільки хочете. Яка різниця, одягнена я або роздягнена, якщо у нас жінка все одно що шматок м'яса або сосна?" - сказала вона в ефірі каналу "Україна 24".

За словами ексчиновниці, чоловік її підтримує, а взагалі вона здивована такою підтримкою українців. "Чоловік мене підтримує, але він не дивиться телевізор, відписався від мене в соцмережах, бо не виносить, коли мене обзивають. Багато людей пишуть мені, здивована такою підтримкою. Спасибі всім", - сказала Клітіна.

Навчились в "скрепних друзів": В Мінську силовики побили 15-річного підлітка на очах перехожих (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:31

Хлопця, який голосно повідомив про свій вік, все одно схопили та відвезли у невідомому напрямку. Силовики в Мінську проти протестуючих застосовують стратегію, яку перейняли у російських колег. Вони хапають одинаків на вулицях, в тому числі дітей. У Мер...

Змагання двох наддержав: Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:05

У серпні китайські державні ЗМІ опублікували відео з навчань авіаційних частин сухопутних військ Народно-визвольної армії, на якому можна побачити запуск нової далекобійної ракети з декількох ударних гелікоптерів Z-10, які входять до складу 161-ї десан...