Хіти тижня. Неочікувано: Богдан сказав, що Єрмак не головний, хто "крутить" Зеленським

За словами Андрія Богдана, в Офісі президента активно обговорювали питання заміни на посаді глави фракції «Слуга народу» Давида Арахамії на Миколу Тищенка.

Найбільший вплив на президента Володимира Зеленського має народний депутат «Слуги народу» Микола Тищенко. Таку думку висловив ексглава Офісу президента Андрій Богдан в інтерв'ю Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

«Я вважаю, що найбільший вплив на президента має народний депутат Микола Тищенко. Ця людина не тільки моральний авторитет, як вважає сам Тищенко, а й візіонер».

За словами Богдана, в кінці 2019 - на початку 2020 року дуже активно обговорювалося в Офісі президента питання заміни на посаді глави фракції «Слуга народу» Давида Арахамії, якого привів Богдан, на Миколу Тищенка. І Зеленський з цим погоджувався. Чому ця зміна не відбулася, Богдан не знає.

Також екс-глава Офісу президента сказав, що Зеленський прислухається до думки своєї дружини, а перша леді не втручається в державні справи.

"​Почему-то Фокину, как и Зеленскому не приходит в голову, что Москва выдвинула идею о закреплении особого статуса Донбасса вовсе не для того чтобы возвратить Донбасс Украине", - Портников

вівторок, 22 вересень 2020, 14:29

"Бывший украинский премьер-министр Витольд Фокин уверен, что негативное отношение к его одиозным заявлением, сделанным после назначения в Трехстороннюю контактную группу, связано с его возрастом, с негативным отношением к пожилым людям в Украине. Вынуж...

По стопах Зеленського: Лідер гурту "ТіК" та автор хіта "Олені" заявив, що йде в політику

вівторок, 22 вересень 2020, 14:26

Український музикант, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк за прикладом своїх зіркових колег теж йде в політику. Виконавець хіта "Олені" братиме участь в нинішніх місцевих виборах у Вінниці. Артист балотується до міської ради міста від "Партіі вінничан". Пр...