Хіти тижня. "Непобедимая и легендарная", або І цю армію боїться вся Європа: Окупанти геть осоромились перед глядачами під час репетиції військового параду в Севастополі (відео)

Непереможний флот Путіна вкотре довів, що перебуває у такому стані, що навіть показові шоу на власний день народження провести без НП не здатний

В окупованому Севастополі під час генеральної репетиції морського параду до Дня ВМФ РФ у воді заглох плаваючий бронетранспортер, котрий виринув в групі з черева великого десантного корабля, зазначають Патріоти України. Кілька БТРів спочатку начебто ефектно здійснили висадку з великого десантного корабля, стріляючи з малокаліберних гармат. Однак незабаром один з них спинився біля корабля, невдаху незабаром відбуксирували. Цим ганьба не обмежилась. На початку репетиції на короткий час пропала звукова трансляція заходу через технічні несправності. Військові кораблі проходили по фарватеру головної бухти Севастополя, стріляли з різних видів зброї, літаки і гелікоптери пролітали над бухтою, берегова зброя імітувала знищення противника артилерійським вогнем. Вхід глядачів на Приморський бульвар Севастополя для перегляду репетиції морського параду здійснювався через рамки металошукачів, а російські військові оглядали сумки та рюкзаки.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....