Хіти тижня. Непогана схема: Стефанчук знімає квартиру ... у тещі і отримує компенсацію з бюджету за житло

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук з фракції "Слуга народу" орендує квартиру у матері своєї дружини і отримує компенсацію з бюджету як іногородній депутат. Про це повідомили на офіційному сайті організації "Чесно", передають Патріоти України.

За даними декларації за 2018 рік, яку Стефанчук подавав як заступник директора державної організації "Національний офіс інтелектуальної власності", він проживає в квартирі площею 101,8 кв. м, яка належить Тетяні Сітарук.

Як стало відомо журналістам, Сітарук - це дівоче прізвище дружини Стефанчук, а Тетяна Сітарук є її матір'ю. Руслан Стефанчук підтвердив, що до сих пір живе в цій квартирі і платить "орендодавцю за договором - власнику квартири". Теща Стефанчук, за його словами, платить податки в порядку, передбаченому законодавством.

"Право вибрати квартиру для проживання, як і місце проживання - це моє право як орендаря", - заявив Стефанчук. Руслан Стефанчук - один з 120 народних депутатів 9 скликання, які отримали компенсацію за житло з держбюджету.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...