Хіти тижня. "Нет человека, нет проблемы": Чим закінчиться лікування Кадирова у Москві? - російський соціолог

Рамзан Кадиров - єдиний глава суб'єкта федерації, якого Путін не може просто так зняти і забути.

"У нас хватает всего – оборудования, костюмов, масок, кислорода, медикаментов. Мы, наоборот, можем оказывать помощь другим регионам", – сказал Кадыров и немедленно полетел лечиться в Москву. Видимо, совсем припекло", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Беспокоюсь я за него;) Ведь в Москве могут и залечить специально. Чекисты в этом деле мастера ещё со сталинских времён. А Кадыров и кадыровцы им давно поперек горла, - опасные конкуренты на российском криминальном рынке. Отбирают у ФСБ жирные куски и целые территории для прокорма. Да и сам Путин, скорее всего, рад будет избавиться от слишком непредсказуемого и амбициозного «пехотинца», основавшего собственное полунезависимое феодальное княжество, явно не вписывающееся в жёстко построенную вертикаль власти.

Кадыров - единственный глава субъекта федерации, которого Путин не может просто так росчерком пера снять и забыть о нем. Не может снять, но может устранить. Нет человека, нет проблемы...".

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...