Хіти тижня. Ночували на вулиці: На Черкащині "забули" про новоприбулих військових (фото)

Разом із солдатами ночували під навісом автовокзалу офіцери та сержанти, які їх супроводжували.

Інцидент трапився 2-го вересня у Черкасах. Новоприбулі солдати та офіцери були змушені ночувати під навісом на автовокзалі, оскільки про їх прибуття у військовій частині нікого не попередили. Про це повідомив в одній із соціальних мереж Черкащини невідомий користувач. У військовій частині факт підтвердили, передають Патріоти України.

- Солдати приїхали вночі, частина не була поперджена про час прибуття. Вранці, як тільки було можливо, за ними виїхали автомобілі. Уночі намагалися знайти їм місце для ночівлі в Черкасах, але всі відмовили, - повідомив військовослужбовець Дмитро Московчук.

Разом із солдатами ночували під навісом автовокзалу офіцери та сержанти, які їх супроводжували.

- Після прибуття у частину всіх нагодували та оглянули лікарі, після чого надали час для відпочинку. З цього приводу в частині вже проводиться перевірка, - коментує військовослужбовець.

Дмитро Московчук пояснює: ситуація трапилася через те, що мобільними телефонами подібну інформацію розголошувати забороняється. А чому не доповіли про прибуття солдатів військовими засобами - невідомо.

- Недопрацювання було не тільки в частині, де приймали солдат. Посадові особи понесуть покарання, у тому числі й фінансові, - запевняє військовий.

Під навісом військовослужбовці провели всю ніч. Попри незручності, вони були забезпечені сухим пайком.

- Близько дев'ятої-десятої ранку солдати, офіцери та сержанти заїжджали в частину. Після того, як їх оглянули і впевнились, що нікому не потрібна медична допомога хлопців відправили відпочивати, - зазначає Дмитро Московчук.

"Все своє життя поширював правду про боротьбу ОУН і УПА": Під Ізюмом загинув десантник Денис Антіпов

понеділок, 23 травень 2022, 13:26

У Хотимирі на Прикарпатті попрощались із лейтенантом 95-ї десантно-штурмової бригади Денисом Антіповим. Він загинув 11 травня в ході бою з противником поблизу села Довгеньке Ізюмського району. Офіцер отримав поранення, несумісні з життям, внаслідок вор...

"Не чекайте фатальних пострілів": Зеленський у Давосі закликав Захід посилити тиск на РФ

понеділок, 23 травень 2022, 13:24

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі закликав Захід запровадити ембарго на російську нафту, блокувати російські банки та ІТ-сектор. Володимир Зеленський вважає, що це має бути такий прецеде...