Хіти тижня. Нове вогнище зарази: Коронавірус вразив тілоохоронців Путіна, - мережа

У Росії виявлено нове вогнище зараження коронавірусом COVID-19 - в рядах елітних військ, що охороняють резиденцію голови держави та низки владних установ. Як повідомив Telegram-канал "Вольнодумец" з посиланням на російських військових кураторів у Донецьку, коронавірус підтверджений у більш ніж 30 військовослужбовців 154-го комендантського Преображенського полку Московського гарнізону, зазначають Патріоти України.

"Скільки ще інфікованих в цьому полку ніхто не знає, всіх поки масово тестують", – йдеться в повідомленні.

Цей полк здійснює охорону московського Кремля, бере участь в заходах за участю керівництва Росії, забезпечує безпеку військових судів, прокуратури та інших об'єктів в самій Москві.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...