Хіти тижня. Нові обличчя нової влади: Помічниці "слуг народу". Танцівниці та моделі з модними дипломами (фото, відео)

Журналісти-розслідувачі "Радіо свобода" видали черговий сюжет з висвітленням облич теперишньої влади. Наразі йдеться про нижню ланку вертикалі - слуг "слуг" Слуги народу, зазначають Патріоти України.

Так депутат-мажоритарник від партії "Слуга народу" Олексій Мовчан взяв собі в помічниці 24-річну весільного адміністратора Валерію Гриценко. Цікаво, що на початку 2019 року Гриценко шукала роботу організатора масових заходів. Також вона пропонувала свої послуги як моделі.


З біографії дівчин відомо, що вона є дочкою секретаря кременчуцької міськради Юрія Гриценка.

Олексій Мовчан здобув перемогу на 150 виборчому окрузі в Полтавській області.

Інший нардеп від "Слуги народу" - Микола Тищенко - взяв собі в помічниці 22-річну модель Мар'яну Міхолап.

У минулому році вона закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю "економічна кібернетика", а на сайтах пошуку роботи шукала вакансію репетитора.

В кінці серпня її резюме було видалено. Відомо, що в 2017 році Міхолап брала участь у відборі на конкурс "Міс Україна".

Ресторатор Тищенко, відомий по буремним 90-м як Коля Оболонський, потрапив до Верховної Ради 9-го скликання, отримавши перемогу на 219 виборчому окрузі в Києві.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...