Андрій Шипко, якого олігарх Ігор Коломойський назвав майбутнім міністром охорони здоров'я, жорстко розкритикував роботу нинішньої глави відомства

Народний депутат від фракції "Відродження" Андрій Шипко, якого олігарх Ігор Коломойський назвав майбутнім міністром охорони здоров'я, жорстко розкритикував роботу нинішньої глави відомства Уляни Супрун, передають
Патріоти України
"Я його (Коломойського. — Ред.) консультую з 2014 року, розповідав про діяльність МОЗ, які є плюси і мінуси, що зробила пані Супрун. Якщо ми подивимося в корінь, не можна говорити, що все було погано. Реформа рухається, але медицина стала недоступною для людей. Супрун, замість того, щоб побороти корупцію в міністерстві, очолила її. І я буду про це говорити, з міністерства охорони здоров'я потрібно прибрати всі ці закупівлі, програми", — прокоментував Обозреватель заяву олігарха Шипко.
Водночас він підкреслив, що є прихильником страхової медицини і його заява не означає, що реформування галузі буде зупинено. Також нардеп розповів подробиці знайомства з Коломойським.
"У 2014 році, коли Ігор Валерійович взяв відповідальність за Дніпропетровську область, я як лікар консультував його. І ці потоки поранених, ми працювали з лікарнями, досі вдячний колективу лікарні Мечникова, ці люди працювали з ранку і до ночі, вони герої. Він бачив, як я працював, тому в нього можуть бути певні враження від цього. Адже тоді було все прозоро, чесно і заради людей", — сказав Шипко.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...