Хіти тижня. "Ну хто ще не знає, хто це зробив? Агентурний псевдонім Єрмака в Росії - Тімофєєв", - Геннадій Москаль про "вагнергейт" (відео)

Зеленський отримав і ганьбу, і війну, наголошує ветеран української політики та силових огранів

Екснардеп Геннадій Москаль заявив, що голова ОП Андрій Єрмак працює на російські спецслужби і назвав його агентурний псевдонім.

Колишній голова Закарпатської ОДА також розповів, що

Політик, голова Закарпатської ОДА (2015-2019) Геннадій Москаль в етері "5 каналу" на ток-шоу "Прямим текстом із Юрієм Луценком" назвав ймовірне агентурне ім'я Єрмака у РФ, зазначають Патріоти України.

"Ну хто ще не знає, хто це зробив? Вже росіяни вголос кажуть, що там ваш Тимофеєв робить? Я кажу який Тимофей? Ну так це ж агентурний псевдонім Єрмака в Росії, Тимофеєв", – сказав Москаль.

Колишній голова Закарпатської ОДА також розповів, що отримав Зеленський – ганьбу чи війну.

"Якщо ти вибираєш між ганьбою і війною і вибираєш ганьбу, то отримуєш і ганьбу, і війну. Ось так отримав і Зеленський", – наголосив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Білий дім заборонив Зеленському ділитися секретною інформацією від американців з Єрмаком, інакше, ні президент України ,ні українські спецслужби будуть критично обмежені в отриманні розвідувальних даних, котрі вкрай необхідні для виживання нашої держави.

Дивіться повний випуск програми:

Киянка, мати трьох дітей, купила гвинтівку, щоб захищати свою домівку та свою Батьківщину: The Times написало, як українці озброюються, готуючись до нападу Росії

четвер, 27 січень 2022, 6:50

Британське видання The Times опублікувало матеріал, як в Україні цивільні збираються боротися за свою країну в разі повномасштабного нападу Росії. Зокрема, героїнею публікації стала 52-річна киянка, яка купила гвинтівку, готуючись зустрічати окупантів....

50 млрд для порятунку держави: Те, як "Слуги" відмовляється посилити оборону за рахунок "Великого крадівництва", свідчить, де ця публіка насправді зустрічатиме російську навалу

четвер, 27 січень 2022, 6:10

Зеленський поставив Україну на кон російської рулетки. Якщо Москву стримають, "слуги" наб'ють кишені ще десятками мільярдів з "Великого крадівництва". У випадку навали втечуть закордон, і у ситій безпеці бідкатимуться про трагедію мільйонів співгромадян