Хіти тижня. Обіцяють чимало: У Зеленського озвучили тези плану президента на перші 100 днів

Команда обраного президента України Володимира Зеленського на 95% підготувала план його роботи на перші сто днів перебування при владі.

Олександр Данилюк

Про це розповів радник нового глави держави Олександр Данилюк, передають Патріоти України з посиланням на Liga.net.

Він стверджує, що саме на підготовці цього плану в даний час зосереджені соратники шоумена. Крім цього, продовжується формування власне повноцінної команди.

Також йде планування міжнародних візитів та міжнародних зустрічей. "Із приємного — відповідаємо на привітання міжнародних лідерів, і це, до речі, займає багато часу”, — сказав він.

Серед пріоритетів — боротьба з корупцією. "“У нас є план перезапуску антикорупційних органів, наведення порядку в судовій системі – “ми плануємо перезапустити набір та атестацію суддів”, – додав він.

Ще в планах реформа Служби безпеки України і створення Служби фінансових розслідувань. "Передбачається, що друга візьме на себе частину обов’язків першої і Нацполіції. Також стоїть питання про ліквідацію Податкової міліції", – запевнив Данилюк.

На твердження про те, що останній орган вже ліквідовано, радник відповідає, що ліквідація відбулася лише «в законі». “Виявилося, вона залишається в постанові Кабміну про ДФС. Прем’єр вирішив, що у нього теж повинна бути своя “дубинка”, і не давав мені її остаточно прибрати, блокуючи прийняття змін до положення про ДФС”, – зазначив радник Зеленського.

Данилюк повідомив також, що «є ще багато новаторських ідей», але їх суть розкривати не став, зазначивши лише, що Адміністрація президента буде працювати як-то не так, як тепер.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...