Хіти тижня. Образився? Нацрада призначила позапланову перевірку "Прямого" через висловлювання Пояркова про Зеленського

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу “Прямий” у зв’язку з висловлюваннями ведучого Сергія Пояркова про президента Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

За словами першого заступника голови Нацради Ольги Герасим’юк, до них надійшло звернення зі скаргою на дії і слова ведучого “Прямого” Сергія Пояркова, який, на думку заявника, “посягає на честь і гідність Президента України Зеленського, ображає його сім’ю, окремих персонажів, етноси і державу, вживає нецензурну лайку”.

“Моніторинг зафіксував цю трансляцію і певні висловлювання”, – сказала Герасим’юк на засіданні Нацради. Як зазначив член Нацради Сергій Костинський, питання досить політичне, оскільки стосується особистості президента.

“Сюжет, я вважаю, негідний. Таке давати в ефір неможливо. Але у нас є певна практика, яка використовувалася останніх п’ять років. І вона виходила з того, що Національна рада ніколи не адвокатує публічних осіб і тим більше не адвокатує, не захищає Президента України. Маються на увазі сюжети, які посягають на його честь і гідність. Вже є прецеденти, коли безпосередньо самі публічні особи зверталися до суду і в суді захищали свої права. В цьому випадку Національна рада на звернення заявника зберігала відео для подальшого використання заявником у судах. А вже далі сам заявник звертався до суду”, – сказав Костинський, навівши приклад такого випадку, коли Нацрада обмежився приписом.

У той же час Герасим’юк зазначила, що ринку час подати сигнал про неприпустимість таких речей. “Я тут бачу не тільки політичні мотиви. Мова йде про порушення всіх етичних стандартів професії. Мова йде не тільки про президента України. Тут є ознаки образи, що наноситься всій країні, що дуже негативно впливає на створення її іміджу, а також у міжнародних спільнотах”, – підкреслила вона.

Вона зазначила, що мова йде не про окремий сюжет, а про цілу передачу, в якій були і гості, які також підтримували цю риторику. “Ведучий точно не має права подавати такий приклад в інформаційному просторі”, – сказала Герасим’юк. Після обговорення питання члени Нацради проголосували – п’ять голосів “за”, двоє утрималися – таким чином, прийнявши рішення про позапланову виїзну перевірку телеканалу “Прямий”.

Нагадаємо, в ефірі своєї передачі на телеканалі «Прямий» одіозний художник і телеведучий Сергій Поярков грубо ображав президента Володимира Зеленського. Зокрема, назвав його “невихованим зеленим чмом” і пообіцяв відшмагати різками.

"Водний геноцид" з Поклонською, Аксьоновим та іншими: Окупанти намагаються добути воду для спраглого Криму через міжнародний тиск на Київ

вівторок, 2 червень 2020, 0:15

"#кажете_санкції_не_працюють - Наступний хід крымских колабораціоністів по "воді" - вкидання тези про "водний геноцид" корінних народів Криму через ООН... І про російську річку Дніпро. З якої (зрозуміло хто) краде російську воду. Сьогоднішній виступ На...

Хіти тижня. Викрадений росіянами на кордоні з Кримом боєць ЗСУ був на бойовому посту без зброї

понеділок, 1 червень 2020, 23:55

Викраденим виявився солдат 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський. Боєць ЗСУ, якого вранці 30 травня на адмінкордоні з Кримом викрали представники спецслужб РФ, перебував на посту без зброї. Про це повідомляє журналіст Юрій ...