Хіти тижня. "Ой, хлопці...": Білоруських опозиціонерів спитали в Києві про те, "чий Крим?"

Вигнаних із Білорусі на територію України членів опозиційної Координаційної ради Антона Родненкова та Івана Кравцова запитали на прес-конференції в Києві 8 вересня про приналежність окупованого Росією Кримського півострова, передають Патріоти України.

«Ой, хлопці… Ми проведемо ще одну прес-конференцію на цю тему, так? Дивіться, давайте ми будемо більше обговорювати Координаційну раду. Ми абсолютно і повністю поділяємо суверенітет України, і ми взагалі не вважаємо, що тут можливі якісь дискусії з цього приводу», – сказав Родненков.

В Україні дискусії щодо ставлення білоруських опозиціонерів до окупації Росією Криму виникли після того, як наприкінці липня тодішня єдина опозиційна кандидатка Світлана Тихановська заявила що «юридично Крим є українським, але фактично – російський».

«Мені дуже болить той факт, що в Україні була війна, що країна перейшла з одного боку на інший. Це дуже болісне питання. Це питання розділяє людей і налаштовує одне проти одного. Я можу сказати, як це прийнято в нашій країні та відповідно до міжнародного права, що юридично Крим є українським, а фактично – російським», – сказала Тихановська в ефірі «Єврорадіо».

Перед тим Тихановська ухилилася від прямої відповіді на запитання, яке стосувалося окупованого Росією українського півострова Крим, сказавши, що «питання про Крим розколює суспільство».

Військовий експерт спрогнозував, на скільки часу росіянам вистачить крилатих ракет

субота, 28 травень 2022, 12:30

Російські агресори в ході війни проти України на даний момент вже використовували більше половини запасу крилатих ракет. Про це в коментарі порталу "Новий час" розповів Антон Міхненко - військовий експерт і редактор англомовного журналу Ukrainian Defen...

"Своїх бросаєм": Командири окупантів забороняють евакуйовувати поранених, переживаючи за техніку

субота, 28 травень 2022, 12:20

Керівництво російських окупантів більше береже техніку, аніж своїх солдатів. Адже за втрату техніки на них очікує відповідальність, а от людей їм не шкода, передають Патріоти України. Саме з цим і пов'язана проблема із забезпеченням окупаційних підрозд...