Хіти тижня. "Ой, хлопці...": Білоруських опозиціонерів спитали в Києві про те, "чий Крим?"

Вигнаних із Білорусі на територію України членів опозиційної Координаційної ради Антона Родненкова та Івана Кравцова запитали на прес-конференції в Києві 8 вересня про приналежність окупованого Росією Кримського півострова, передають Патріоти України.

«Ой, хлопці… Ми проведемо ще одну прес-конференцію на цю тему, так? Дивіться, давайте ми будемо більше обговорювати Координаційну раду. Ми абсолютно і повністю поділяємо суверенітет України, і ми взагалі не вважаємо, що тут можливі якісь дискусії з цього приводу», – сказав Родненков.

В Україні дискусії щодо ставлення білоруських опозиціонерів до окупації Росією Криму виникли після того, як наприкінці липня тодішня єдина опозиційна кандидатка Світлана Тихановська заявила що «юридично Крим є українським, але фактично – російський».

«Мені дуже болить той факт, що в Україні була війна, що країна перейшла з одного боку на інший. Це дуже болісне питання. Це питання розділяє людей і налаштовує одне проти одного. Я можу сказати, як це прийнято в нашій країні та відповідно до міжнародного права, що юридично Крим є українським, а фактично – російським», – сказала Тихановська в ефірі «Єврорадіо».

Перед тим Тихановська ухилилася від прямої відповіді на запитання, яке стосувалося окупованого Росією українського півострова Крим, сказавши, що «питання про Крим розколює суспільство».

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...