Хіти тижня. "Ой, *ля, нет слов": Мережу шокував кандидат від "Слуги народу", який забув, скільки йому років (відео)

У мережі з'явився відеозапис виступу кандидата у народні депутати України від партії "Слуга народу", що обирався від округу в Івано-Франківській області, який не зміг згадати свій вік. Відео було опубліковано в популярному Facebook-спільноті "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

"Такого слугу в ВР делегувала Івано-Франківщина. Скільки йому рочків він не знає. Доводиться підказувати. Більше перлин дивіться у відео", - пишуть адміністратори паблік.

На запису видно, що кандидат дуже нервує, постійно оговорюється і сам себе виправляє. Зокрема, він запнувся, коли говорив про склад своєї сім'ї і про рід діяльності.

Під публікацією підписники спільноти висловили змішані емоції - від іронії над депутатом до обурення результатами виборів до нового парламенту.

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...