Хіти тижня. Окупанти вирішили перейменувати Луганськ (документ)

Луганськ називався Ворошиловградом в 1935-1958 і 1970-1990 роках на честь радянського військового і політика Климента Ворошилова.

Ватажок терористів "ЛНР" Леонід Пасічник підписав "указ", яким перейменував Луганськ на Ворошиловград. Документ у Facebook опублікував український журналіст Андрій Дихтяренко, передають Патріоти України.

У тексті йшлося про те, що найменування "місто Ворошиловград" буде використовуватися поруч із назвою "місто Луганськ" при проведенні заходів, пов'язаних із Другою світовою війною.

Крім того, в "указі" названі конкретні дати, коли буде використано назву Ворошиловград (далі наводимо текст із документа без змін):

  • 9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
  • 22 червня – День пам'яті та скорботи – день початку Великої Вітчизняної війни.
  • 14 лютого – День визволення Луганська (Ворошиловграда) від німецько-фашистських загарбників.

Луганськ називався Ворошиловградом в 1935-1958 і 1970-1990 роках на честь радянського військового і політика Климента Ворошилова.

Хіти тижня. Недонаддержава на сміх моржам гуркотить "металобрухтом": "Уралвагонзавод" відрапортував про передачу армії "арктичних" танків, які не здатні влучити у ціль

п’ятниця, 22 січень 2021, 1:00

Російський "Уралвагонзавод" відвантажив перед новим роком чергову партію модернізованих танків Т-80БВМ. У повідомленні заводу, яке було опубліковано 13 січня, підкреслено, що держприйомка машин російською армією відбулось ще у грудні 2020 році, а точна...

Снайпер окупантів застрелив українського військового на Донбасі

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:19

Росіяни вкотре порушили режим припинення вогню і відкрили вогонь зі снайперської зброї в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід». У четвер, 21 січня, в районі ООС загинув український військовослужбовець. Про це повідомили в Ком...